Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Sayenko Kharenko стала командою року з вирішення судових спорів у Європі за версією The Lawyer European Awards 2022

Церемонія відбулася у вівторок, 29 листопада, в Hilton London Bankside Hotel. Sayenko Kharenko стала першою українською фірмою, що отримала звання найкращої команди року з вирішення судових спорів у Європі. Також Sayenko Kharenko отримала високу оцінку у категоріях «Краща ESG ініціатива» та «Команда року у сфері фінансового права: Європа». Це рекордна кількість відзнак для української фірми в рамках однієї церемонії.

Цього року The Lawyer прийняв рішення перевести категорію «Юридична фірма року в Україні» у позаконкурсну категорію, тобто ввечері не було оголошено переможця, натомість було відзначено роботу кожної фірми за минулий рік.

«У ці важкі для нашої країни часи кожне подібне визнання – це можливість нагадати про Україну, показати нашу мужність та жагу до перемоги, попросити допомогу, яка так важлива. Вперше в історії цієї престижної міжнародної нагороди фірма з України була відзначена за професійну роботу у сфері вирішення судових спорів. Це добрий знак того, що справедливість дійсно досягається за будь-яких обставин, і все поступово змінюється на краще» – коментує перемогу партнер Назар Чернявський.

Щороку The Lawyer European Awards відзначає видатні досягнення лідерів юридичного ринку Європи. На нагороду претендують понад 120 незалежних юридичних фірм із офісами в Європі і глобальних фірм по всьому континенту.

Офіційні постачальники послуг