Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Рейтинг найшвидших міст і сіл України в мережі Vodafone

Vodafone представляє рейтинг швидкості українських міст у власній мережі. Рейтинг оснований на даних незалежного дослідження Ookla за друге півріччя 2020 року, згідно з яким Vodafone визнаний лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні.

За результатами дослідження, Vodafone лідирує за швидкістю завантаження і передачі даних не тільки в середньому по країні, а також окремо майже в усіх найбільших містах України.

Найшвидшими великими містами в Україні стали Львів – за швидкістю завантаження даних (download), і Одеса – за швидкістю передачі даних (upload). Загалом топ-5 найшвидших великих міст виглядає так:

Топ-5 міст за швидкістю завантаження:

  • Львів – 37 Мбіт/с
  • Одеса – 36 Мбіт/с

3,4) Харків і Запоріжжя – 33 Мбіт/с

5) Київ – 30 Мбіт/с

Топ-5 міст за швидкістю передачі даних:

  • Одеса – 22 Мбіт/с

2,3,4) Харків, Запоріжжя, Львів – 17 Мбіт/с

5) Київ – 14 Мбіт/с

Згідно з власними даними мережі Vodafone у грудні, найбільшу швидкість в Україні продемонстрували базові станції у селах і селищах України:

  • с.Чапліївка Шосткинського району Сумської області із результатом 128 Мбіт/с
  • смт Ворохта Івано-Франківської області – 101 Мбіт/с

3)    смт Кирилівка, Якимівського району Запорізької області – 100 Мбіт/с

4)    с. Кудашівка Криворізького райну Дніпропетровської області – 99 Мбіт/с

Загалом показник швидкості – Speed Score – в Україні зріс до 30,85. Vodafone продемонстрував у другому півріччі 2020 року найвищу середню швидкість завантаження (Download), яка склала 29,38 Мбіт/c, а також найвищу в Україні середню швидкість передачі (Upload), яка становить 14,10 Мбіт/c. Суттєве збільшення швидкості в мережі Vodafone завдячує інвестиціям у розширення покриття і ємнісного ресурсу LTE.

Офіційні постачальники послуг