Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Проєкт Asters та Таблеточок Dobrorun — фіналіст Effie Awards Ukraine 2021

DobroRun, благодійний проєкт юридичної фірми Asters, благодійного фонду "Таблеточки" та агенції "One Health", став фіналістом у категорії "Некомерційний проєкт" Effie Awards Ukraine 2021, щорічної найавторитетнішої нагороди у сфері маркетингових комунікацій в Україні.

Мета проєкту — зібрати кошти для дітей, які борються з раком. Кожен учасник обирає комфортну дистанцію для бігу, ходьби чи їзди у будь-якому місці України або за її межами.

У 2021 році проєкт удвічі покращив результати минулого року: залучив понад 3 000 учасників та зібрав 2,2 мільйони гривень. До проєкту долучились понад 100 корпоративних команд, зокрема CRH, МХП, Ощадбанк, Kernel, Henkel, Ciklum, Techiia Holding, ПУМБ, Snapchat, Grammarly Kyiv, Teva Ukraine, БАНК СІЧ та багато інших. Усі зібрані кошти були передані для медичної допомоги 341 дитині в Україні.

Переможці конкурсу будуть оголошені 15 грудня на Effie Gala у Києві.

Asters — найбільша юридична фірма України з офісами у Києві, Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. У 2020 році фірма стала однієї з найбільш соціально відповідальних юридичних фірм за версією PLS Top Teams, дослідження видавництва "Юридична практика".

Офіційні постачальники послуг