Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Понад 1 млн абонентів Київстар отримали 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету без жодних доплат

Понад 1 млн абонентів Київстар скористалися вигідними умовами акції «Вдвічі більше»: подвоїли кількість мегабайтів мобільного інтернету, хвилин для розмов та кількість SMS у своїх тарифах без додаткових оплат.

Протягом першого місяця акції Київстар вже нарахував абонентам:

  • 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету;
  • 90 млн хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон;
  • 29 млн SMS-повідомлень.

Цікаво, що 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету вистачить, наприклад, для безперервного перегляду відео онлайн у високій якості протягом 270 років.

Нагадаємо, що до кінця серпня пропозицією можуть скористатися всі абоненти, які обслуговуються на передплаті, користуються тарифами «Все разом» або контрактними тарифами для фізичних осіб*. Для цього їм достатньо мати оплачений пакет послуг на місяць/4 тижні та ввести короткий код *222#, або зателефонувати за номером 222.

Протягом дня їм буде нарахований другий пакет послуг. Наприклад, абоненти з тарифом «Розваги без меж» отримають додатково 6000 Мб та 60 хвилин для дзвінків на інші мобільні та за кордон.

*Пропозиція не розповсюджується на тарифи для бізнесу та тарифи зі спеціальними умовами: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM.

Офіційні постачальники послуг