Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Плюс 20 000 євро для лікарні в Боярці: челендж «Ліга тепла» розширює коло учасників

До благодійного челенджу з обігріву лікарень і пологових будинків долучилась компанія «Хуавей Україна». Це дозволить розпочати роботи з отеплення ще одного медичного закладу – Центральної районної лікарні в м. Боярка.

Челендж отеплення лікарень та пологових будинків триває. Сьогодні про приєднання до «Ліги тепла» – відкритої благодійної ініціативи з отеплення Українських пологових будинків – повідомила компанія Хуавей Україна. Компанія перерахувала 20 000 євро, що дає можливість розпочати роботи з отеплення альтернативним опаленням наступного медичного закладу – Центральної Районної Лікарні в м.Боярка на Київщині.

Першим опалення від «Ліги тепла» отримав пологовий будинок у місті Охтирка Сумської області завдяки внеску від Vodafone Україна та Watsons Україна. Роботи там вже завершені.

«Головна наша сила в тому, як ми об’єднуємось навколо вирішення проблем та знаходимо рішення наперекір всьому. Я тішуся, що до Ліги тепла приєднуються нові компанії і дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик», - говорить Ольга Устинова, СЕО Vodafone Україна.

«Хай світ зустрічає новонароджених теплом маминих обіймів та нашою спільною турботою про комфорт в пологових будинках! Навіть попри зиму та морози наші серця сповнені теплом та енергією життя. «Ліга тепла» єднає партнерів для доброї справи», –  вважає Ло Бінь, заступник СЕО «Хуавей Україна».

Про «Лігу тепла»:

«Ліга тепла» – благодійний челенж,  започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнування.

Медичних закладів, які потребують такої підтримки дуже багато. Але одна компанія багато зробити не зможе, адже проєкти з теплозабезпечення надто дороговартісні. Тож, «Ліга тепла» – це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». CEO компанії може зробити це на своїх сторінках в соціальних мережах, вдягнувши свій улюблений теплий шалик – символ проєкту.

Партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора», який є одним з найбільших фондів України. Отеплення також можна профінансувати самостійно – через власноруч обраний фонд або підрядника. Готові приєднатись до «Ліги тепла» або хочете дізнатись про проєкт більше? Тоді заповнюйте заявку на https://www.ligatepla.com.ua/

Офіційні постачальники послуг