Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Особливості регулювання трудових відносин під час воєнного стану

Особливості регулювання трудових відносин під час воєнного стану

24 лютого в Україні був введений режим воєнного стану. Безперечно, перебування держави в стані війни та діяльність підприємств за таких умов вимагають перегляду та адаптації трудових відносин до нових реалій. Перед роботодавцями постають питання, з одного боку, - мобілізації їхніх працівників, вступу до лав територіальної оборони, а з іншого - необхідності бронювання певних працівників для продовження діяльності самих підприємств.

Треба відзначити швидку реакцію уряду в умовах війни: прийняття нового закону №2136 "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" та роз’яснення на веб-порталах Міністерства Економіки і Держпраці, які з’явилися ще на початку березня і постійно оновлюються.

Але змін дуже багато, і щоб розібратися із усіма та отримати інформацію, як то кажуть, “із перших вуст”, експерти PwC в Україні записали подкаст: “B2G Діалог: Особливості регулювання трудових відносин під час воєнного стануіз представниками  Міністерства Економіки та Держпраці, під час якого обговорили питання, які вони отримували від бізнесу України із початку запровадження воєнного стану.

Першу частину подкасту присвячено обговоренню основних положень стосовно призупинення дії трудового договору. У другій частині розкриті питання збереження середнього заробітку для мобілізованих працівників, порушення строків оплати праці під час воєнного стану, та інші важливі особливості регулювання трудових відносин у воєнний час.

Чому B2G Діалог? У 2019 році експерти PwC в Україні започаткували новий формат діалогу між владою та бізнесом про те, як чинне законодавство впливає на бізнес-середовище та які зміни потрібні для покращення нормативно-правової бази та інвестиційного клімату в Україні, що отримав назву B2G Trusted Communication Harbour. Представники бізнесу вже вкотре дають PwC позитивний зворотній зв'язок про такий формат діалогу з представниками державних органів, визначаючи його найбільш ефективним для побудови довіри між бізнесом і державою.

Подкаст PwC можна прослухати як на комп’ютері, так і на смартфоні. Тож зберігайте спокій та слухайте подкасти PwC. Все буде Україна!

Офіційні постачальники послуг