Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Оптимізатор ефективності живлення Блу™ N від Corteva Agriscience збільшує врожайність пшениці озимої та кукурудзи – результати досліджень

Польові дослідження протягом сезону 2022 року показали, що використання біопрепарату оптимізує показники врожайності в усіх регіонах України

Незважаючи на складнощі військового періоду, міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience продовжує пошук ефективних рішень, які дозволять фермерам отримувати високі врожаї навіть у складних умовах. Протягом польового сезону-2022 року команда агрономічної підтримки досліджувала  вплив на врожайність польових культур оптимізатора ефективності живлення Блу™ N в умовах України. Препарат, який є частиною портфеля біологічних продуктів компанії, допомагає задовольнити попит фермерів на інноваційні рішення у сільському господарстві.

БлуТМ N – інноваційний біопродукт, що містить ексклюзивний штам бактерій Methylobacterium symbioticum, діяльність яких сприяє фіксації атмосферного азоту (N2), забезпечуючи при цьому рослини додатковим джерелом азоту, що в подальшому впливає на їх ріст та розвиток. Блу™ N – це нове рішення, що забезпечує гнучкість та надійність до сталого управління азотним живленням рослин, що підтримує здоровий ріст сільськогосподарських культур. Бактерії M. Symbioticum, що містить Блу™ N, швидко заселяють всю рослину, перетворюючи атмосферний азот в доступну форму азоту (амонійну). Бактерії M. Symbioticum належать до ендофітних бактерій, які сприймаються імунною системою рослин і здатні поширюватися всередині рослинної тканини (листя та/або коріння).

З результатами сезону 2022 року команда агрономічної підтримки Corteva отримала позитивні результати впливу біопродукту на врожайність кукурудзи та озимої пшениці на полях фермерів по всій території України. Польові досліди проводилися в 12 локаціях на території Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Київської, Чернігівської та Миколаївської областей. Збільшення врожайності після використання препарату становило в середньому до 10% на гектар кукурудзи та озимої пшениці, зважаючи на регіон та умови вирощування.

Блу™ N доповнює роботу інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні в середньому до 28%, скорочуючи втрати азоту через вимивання до 16% та знижуючи до 51% виділення парникових газів у повітря.

«Фахівці Corteva впроваджують для фермерів найкращі рішення, які допомагають їм максимізувати прибутки та збільшити показники врожайності, мінімізуючи при цьому вплив на навколишнє середовище. Особливу увагу зараз ми надаємо підтримці українських сільгоспвиробників інноваціями, зокрема, продуктами біологічного походження, адже прагнемо підтримувати розвиток сільського господарства країни попри війну, – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер з гербіцидів та Optinyte™ технології Corteva Agriscience, та додає, що Corteva залишається тільки з Україною і це також підтверджується рішенням компанії покинути російський ринок. – Ми віримо, що сільське господарство стане рушієм розвитку економіки нашої держави, і разом з фермерами ми наближаємо нашу Перемогу».

У низці країн Європи Блу™ N пропонується під торговою маркою Utrisha™, а з 2023 року буде доступний широкому колу українських споживачів для застосування на зернових, просапних та овочевих культурах.

Ця інновація є частиною угоди між Corteva Agriscience та Symborg, експертом у галузі мікробіологічних технологій, про придбання якого Corteva оголосила у вересні цього року.


Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

™ ® Торгові марки Corteva Agriscience та її афілійованих структур. ©2022 Corteva

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій - Центральна і Східна Європа

ceecom@corteva.com

099 0800216

Офіційні постачальники послуг