Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Онлайн-курс «Смартфон для батьків» відтепер доступний на платформі Дія.Цифрова освіта

Відсьогодні, 26 лютого, перший курс з мобільної грамотності від Київстар «Смартфон для батьків» доступний також на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Це перший партнерський курс, що з'явився на платформі Міністерства цифрової трансформації.

Курс «Смартфон для батьків» містить 10 інтерактивних відеоуроків, які допоможуть усім початківцям дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати базові онлайн-сервіси – замовляти квитки онлайн, шукати інформацію в Інтернеті, записуватися до лікаря онлайн та багато іншого.

«Це перший партнерський курс, який ми запускаємо на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Вдячні найбільшому оператору мобільного зв’язку в Україні за допомогу в реалізації цього проєкту. Завдяки курсу кожен охочий зможе безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, наприклад, додаток Дія, як налаштовувати мобільний інтернет, як спілкуватися з рідними в месенджері, як робити відеодзвінки та слухати музику», - розповіла на презентації нового курсу заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

У вересні 2019 року Київстар запустив соціальний освітній проект «Смартфон для батьків», що покликаний допомогти старшому поколінню навчитись користуватись сучасними телефонами та використовувати усі їх переваги.

«Мета Київстар як технологічного лідера —  не лише забезпечити доступ населення до якісного мобільного інтернету, а й навчити необхідних цифрових навичок, щоб кожен зміг відчути переваги сучасних технологій — користуватись послугами онлайн, знаходити потрібну інформацію та бути на зв’язку з рідними. Ми віримо, що спільними зусиллями великого бізнесу, держави та громадського сектора ми зможемо досягти значних результатів у цьому напрямку. Саме тому ми підтримуємо проект Мінцифри та цілі держави щодо цифровізації населення», - прокоментувала Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

Під час презентації курсу «Смартфон для батьків» відбувся діджитал-дейтинг за участі просунутих блогерів – Анни Трінчер, Вероніки Синиці та Олександра Ляпоти із людей поважного віку. Разом вони з'ясували можливості смартфонів та мобільного інтернету.

Нагадаємо, 15 січня Міністерство цифрової трансформації Мінцифра та Київстар підписали меморандум про співпрацю у трьох напрямках – цифрова та мобільна грамотність населення, безпека дітей в Інтернеті та підтримка малого й середнього бізнесу.

Офіційні постачальники послуг