Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Обрано дизайн марки до 30-річчя мобільного зв’язку в Україні

Обрано дизайн марки до 30-річчя мобільного зв’язку в Україні

Vodafone оголосив переможницю конкурсу найкращого дизайну поштової марки до 30-річчя мобільного зв’язку в Україні.

Ексклюзивний тираж поштової марки надрукує Укрпошта. Отримати ексклюзивну марку лімітованої серії, присвячену 30-річчю мобільного зв’язку в Україні, можна буде тільки у магазинах Vodafone вже найближчим часом.

До створення дизайну нової марки долучились більше 1000 учасників. Переглянути шорт-ліст конкурсу можна за посиланням.

Найбільш популярними темами серед поданих на конкурс робіт стала мапа України – 80 робіт містили зображення мапи. У 230 ескізів автори дизайнів додали лого Vodafone. Адже 30 років тому перший дзвінок пролунав саме у мережі, що нині працює під брендом Vodafone. За 30 років компанія пройшла довгий шлях розвитку: від першого дзвінка та SMS-повідомлення до мільйонів терабайтів трафіку, які щосекунди проходять через мережу Vodafone Україна.

У 2022 році мобільний оператор Vodafone допоміг мільйонам українцям зберегти звʼязок з рідними та близькими. Від початку повномасштабної війни компанія забезпечувала Сили оборони необхідними гаджетами та послугами, а також надавала безкоштовні SIM-картки жителям деокупованих територій. І зараз продовжує розвивати мережу, яка поєднує людей в Україні та світі.

Eкспертне журі конкурсу, до складу якого увійшли представники Vodafone, The Village та креативної індустрії, обрало дизайн переможної марки. Переможницею стала графічна дизайнерка Олена Гончаренко. Олена отримає приз від партнера – смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra з оплаченими 6 міс зв'язку.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Vodafone
Пресслужба
press@vodafone.ua

 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв'язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

 

Офіційні постачальники послуг