Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Новий McDonald’s – у мальовничому Яремче на шляху до гірськолижних курортів Карпат

Новий McDonald’s – у мальовничому Яремче на шляху до гірськолижних курортів Карпат

17 листопада гостинно прочинив двері новий ресторан McDonald’s у м. Яремче Івано-Франківської області за адресою вул. Свободи, 263. McDonald’s продовжує втілювати довгострокову стратегію – прагне бути поруч з клієнтами, аби вони могли скуштувати смачні та якісні страви там і тоді, де їм зручно, і відкриває ресторани в нових містах і містечках. Новий заклад у знаковому місці в Карпатах порадує як місцевих мешканців, так і туристів, які відвідуватимуть захід України.

У ресторані площею понад 407 м2 передбачені 123 місця для відвідувачів у залі і ще 112 на терасі. Замовлення можна здійснити через термінали самообслуговування всередині закладу на одній з 10 цифрових площин. А туристи, які проїздом прямують далі автівками, зможуть залишити їх поруч із рестораном на великому паркувальному майданчику або скористатись послугою МакДрайв.

Новий McDonald’s розташований у середмісті та має мальовничий краєвид. Зовсім поруч від ресторану – залізничний та автовокзал, тож заклад буде зручним для туристів, які приїхали підкорювати гірськолижні вершини. Водночас неподалік і принади міста – сувенірний ринок з виробами місцевих умільців і майстринь, водоспад Пробій, який заворожує своєю красою, і трохи далі – стежка, що веде на скелі Довбуша.

Ресторан і МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклад зачинятиметься, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і відкриється орієнтовно через годину після її скасування.

Разом з McDonald’s у м. Яремче в Україні нині працюють 97 ресторанів. Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів McDonald’s в Україні можна з офіційних джерел інформації компанії: на сайті McDonald’s в Україні та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play.

Один з головних пріоритетів компанії – турбота про громади. З початком повномасштабного вторгнення компанія McDonald’s з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників компанії підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги. У програмі з закупівлі життєво важливого медичного обладнання медичні заклади одержали 620 сучасних апаратів для лікування навіть найскладніших ран. А в програмі «Продуктовий набір», яка досі триває, українські родини, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали понад 235 тисяч наборів з продуктами першої необхідності.


Про McDonald's в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.

Слідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Контакти для ЗМІ:

Пресслужба McDonald’s

Сніжана Пушкар

+380 50 432 94 53

snizhana.pushkar@ua.mcd.com

Be—it Agency

Юлія Пряникова

+38 098 30 999 53

McDPressOffice@be-it.com.ua

Офіційні постачальники послуг