Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Нові дані Speedtest від Ookla: Київстар другий рік поспіль лідер за швидкістю інтернету

Згідно з даними компанії Ookla, якій належить додаток Speedtest, середня швидкість мобільного інтернету в Україні зросла з 16 Мбіт/c за підсумками 2018 року, до 20,5 Мбіт/c за підсумками минулого року. Лідером рейтингу серед мобільних операторів вкотре став Київстар.

За результатами дослідження у 2019 році середня швидкість у мережі Київстар була найвищою серед всіх операторів. Швидкість завантаження (Download) – понад 22 Мбіт/c, а передачі (Upload) – 12,9 Мбіт/c.

«Сьогодні ми відзначаємо два важливих досягнення. Київстар знову підтвердив статус оператора з найшвидшим мобільним інтернетом в Україні. А кількість наших абонентів, котрі користуються 4G, - перевищила 10 млн.», – коментує Олександр Комаров, президент Київстар.

Всього у 2019 році українські користувачі додатку Speedtest провели 3 млн 150 тисяч тестів швидкості мобільного інтернету. А п’ятьма найпопулярнішими смартфонами, які використовували для вимірювання, стали:

  1. Iphone 7;
  2. Xiaomi Redmi Note 5 Pro;
  3. Xiaomi Redmi Note 4;
  4. iPhone 6s;
  5. iPhone X.

Нагадаємо, що Ookla є лідером з тестування та аналізу швидкості фіксованого та мобільного інтернету. Щодня завдяки додатку користувачі в усьому світі проводять понад 10 млн тестів. Тому Ookla має найбільшу кількість даних для аналізу доступності та ефективності фіксованого та мобільного інтернету. За підсумками 2018 року Київстар вже був відзначений компанією як оператор із найвищою середньою швидкістю інтернету. До таких же висновків у іншому дослідженні за 2019 рік дійшли експерти французької компанії nPerf.

Нові результати доступні за посиланням на сайті Speedtest.

Офіційні постачальники послуг