Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Нова веб-версія медіа-сервісу Vodafone TV і рейтинг телеперегляду в святковий період

Початок року для популярного онлайн відеосервісу Vodafone TV відзначився оновленням веб-сторінки. Портал отримав новий дизайн і став більш зручним для навігації та більш якісного перегляду відео.

В цілому сторінка стала більш інтерактивною при взаємодії з користувачем. З'явилися жанрові стрічки, історія переглядів.

В оновленому особистому кабінеті тепер розміщена більш детальна інформація про підписку і додано можливість зручного управління налаштуваннями.

Також з’явився новий дитячий розділ з актуальними мультфільмами і програмами. а для любителів спорту – безкоштовні огляди футбольних матчів.

Також проаналізували статистику сервісу в період новорічних свят та з’ясували який контент був найбільш популярним.

В період 31.12 – 07.01 об'єм телеперегляду зріс на 40%. А вибір користувача в ці дні залишається незмінним з року в рік – це українські TV-канали. Топ 5 виглядає так: 1 + 1, ICTV, Україна, Новий канал, СТБ.

Найпопулярніший ТБ-пакет – «Старт». Найпопулярніший відео-пакет – «Оптимальний».

Найчастіше переглядали серіали: «Гра престолів», «Протистояння», «Сопрано», «Рим», «30 срібняків».

А серед кіно – комедії і блокбастери: «Дивовижні пригоди доктора Дуліттл», «Аквамен», «Полювання на злодіїв», «Поганий Санта», «Форсаж Хоббс і Шоу».

Щоб почати користуватися сервісом кінотеатру Vodafone TV, спочатку встановіть додаток Vodafone TV через Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний в магазині додатків Smart TV для Samsung і LG і через web-версію додатка на сайті tv.vodafone.ua

Для активації послуги Vodafone TV необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер, що відповідає обраному пакету:

Старт – 30042

Оптимальний – 30044

Кіно Плюс – 30028

Футбол Плюс – 30114

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone.

Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, коли ви вперше активуєте один з пакетів: «Старт», «Оптимальний» і «Кіно Плюс».

Офіційні постачальники послуг