Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Найпопулярніші смартфони в мережі магазинів Київстар

Найбільш затребуваними моделями є Samsung Galaxy А10S та Xiaomi Redmi 8*.

Уже кілька років поспіль лідерами продажів стають саме бюджетні смартфони. Понад 22% усіх купівель мобільних девайсів в ціновому діапазоні 3-4 тис. грн. На Xiaomi припадає 43% продажів, а Samsung обирають у 28% випадків. Обидва бренди складають більшу частину смартфонів, які купують. Серед телефонів у високому ціновому сегменті найбільш популярною є модель Apple Iphone 11.  Всього ж в магазинах Київстар продається близько 218 тис. смарфтонів на рік*.

Незважаючи на активний розвиток ринку смартфонів, доволі популярними все ще залишаються телефони із кнопковою клавіатурою. Вони займають 17% від загальних продажів, а найбільш популярним брендом є Nokia (обирають у 42% випадків).

Пік продажів смартфонів зазвичай припадає на липень – серпень та новорічні свята. Також Київстар регулярно запускає акції, завдяки яким абоненти не тільки могли придбати смартфони за привабливими цінами, але й отримати подарунки та бонуси. Так, в 2020 році абонентам на бонусний рахунок повернули кешбек від купівлі смартфонів розміром понад 15 млн грн., а близько 20 тис. покупців отримали змогу три місяці безоплатно дивитись онлайн-телебачення «Київстар ТБ».

Окрім купівлі нових смартфонів, абоненти активно користуються перевагами послуги trade-in, за умовами якої можна обміняти застарілий телефон на більш сучасну модель, оплативши різницю їхньої вартості. У середньому така доплата становить 4000 грн. Частіше за все на обмін віддають телефони Xiaomi 6A та Xiaomi 7, а також Samsung J3 2016 міняють, як правило, на Samsung серії А (A315, A515, A115). Найбільшим попитом ця послуга користується у жителів Одеси, Кривого Рогу, Києва, Дніпра та Харкова.

*дані компанії за 2020 рік.

Офіційні постачальники послуг