Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Національний банк має залишатися незалежним, щоб забезпечити довіру інвесторів в Україні

Національний банк має залишатися незалежним, щоб забезпечити довіру інвесторів в Україні

Сильний та незалежний Національний банк (НБУ) є потужним сигналом довіри для іноземних інвесторів та для компаній, які вже інвестували мільярди доларів і створили тисячі робочих місць, а також для міжнародних партнерів, які надають фінансову підтримку для підтримки економіки. НБУ є найбільш надійною установою серед іноземних інституційних інвесторів та бізнес-спільноти. Тож Національний банк має залишатися незалежним, щоб бути ефективним та забезпечити довіру інвесторів в Україні.

Американська торговельна палата в Україні буде працювати з новопризначеним Головою Національного банку України Кирилом Шевченком. Бізнес-спільнота сподівається, що новопризначений Голова Нацбанку збереже незалежність НБУ та продовжить його поточний курс, зокрема монетарну політику, підтримку макроекономічної стабільності та інфляційне таргетування, а також забезпечить співпрацю з МВФ задля прискорення економічного зростання.

Офіційні постачальники послуг