Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

На Київстар ТБ доступні уроки з Всеукраїнської школи онлайн та інший контент для дистанційного навчання

На Київстар ТБ доступні уроки з Всеукраїнської школи онлайн та інший контент для дистанційного навчання

На платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ стали доступними відеоматеріали Всеукраїнської школи онлайн, які знаходяться у новому розділі “Освіта”. Кожен охочий користувач має безкоштовний доступ до лекцій в межах розкладу та може таким чином навчатися дистанційно. Бібліотека розділу постійно оновлюється новим корисним контентом для найменших користувачів: мовними курсами, уроками з IT та багато іншого.

Крім цього, з понеділка, 14 березня, на українському телебачення стартує освітній проєкт “Навчання без меж”, реалізований за ініціативи Міністерства освіти та науки, Міністерства культури та інформаційної політики, телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» і регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення, серед яких Київстар ТБ.

Так, з понеділка по пʼятницю (14-18 березня) щоденно з 10:00 стартуватиме серія уроків для учнів 5-11 класів з дисциплін “Українська мова”, “Математика” та “Історія України”. Телеканали вибірково транслюватимуть контент для різних класів:

  • Телеканал “Піксель” - уроки для 5 класу (10:00) та 6 класу (11:00)
  • Телеканал ПЛЮСПЛЮС - уроки для 7 класу (10:00), 8 класу (11:00), 11 класу (12:00)
  • Регіональні канали Суспільного - уроки для 9 класу (10:00) та 10 класу (11:00).

На Київстар ТБ можна буде переглядати уроки як у режимі онлайн, обравши відповідний канал, так і в записі - абсолютно безкоштовно. Також контент доступний усім, хто знаходиться за кордоном, потрібно лише безкоштовно авторизуватися на платформі.

“Ми піклуємося про те, щоб у діток була можливість навчатися у ці непрості часи та щоб після нашої перемоги у війні адаптація та повернення до навчального процесу відбувалась якнайлегше. Тому ми відкрили доступ до всього освітнього контенту на платформі, працюємо над постійним оновленням і робимо все, аби навчання в нашій країні дійсно здійснювалося без меж”, - коментують у Київстар ТБ.

Нагадаємо, з початку війни Київстар ТБ надав безкоштовний доступ до новинних телеканалів та усього дитячого контенту авторизованим користувачам. Також весь російський контент було вилучено з платформи.

 

Довідка:

 

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.

Офіційні постачальники послуг