Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

McDonald’s відновив роботу у Кременчуці та Полтаві

McDonald’s відновив роботу у Кременчуці та Полтаві

Пресреліз, 16.05.2023

16 травня McDonald’s відновлює роботу двох ресторанів у м. Кременчуці на вул. Київській, 6 та у м. Полтаві на вул. Європейській, 187-А.

Полтавський заклад розташований на вулиці, що веде до центру міста та водночас поруч з автомагістраллю Київ – Харків. Ресторан у Кременчуці – біля транспортного сполучення
Дніпро-Кременчук-Київ, куди зручно завітати під час поїздки, аби скуштувати смачні страви та відпочити в озелененій зоні неподалік. Тому обидва заклади є зручними для місцевих жителів і для гостей міста.

Компанія відновлює роботу у цих містах, аби знову пропонувати клієнтам звичний для них сервіс та смачні страви. А повернення працівників до роботи сприятиме  відновленню громад. Із відкриттям цих закладів McDonald’s вже відновив понад 70% ресторанів мережі.

В обох ресторанах клієнти можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на МакДрайві.

Заклади працюватимуть з 07:00 до 22:00 та дотримуватимуться розширених правил безпеки, за якими у разі оголошення повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття. У разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів для ефективнішого відпрацювання оновлених процедур з безпеки.

За аналогією до відновлення роботи ресторанів, що тривалий час були зачиненими, у закладах Полтави та Кременчука спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься.

Разом із щойно відновленими закладами в Україні нині працюють 87 ресторанів McDonald’s.

Дізнатися про графік роботи та актуальний статус закладів можна на офіційному сайті компанії https://ukraine.mcdonalds.ua/ukr/mcmode/.


Про McDonald's в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Спільно з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників компанія підтримувала українців протягом всього минулого року і продовжує підтримувати зараз. Державним лікарням волонтери передали понад 600 приладів сучасного медичного обладнання для лікування мінно-вибухових ран, а постраждалим українським сім'ям збирають і передають продукти першої необхідності.

Cлідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Контакти для ЗМІ:

Пресслужба McDonald’s

Сніжана Пушкар

+380 50 432 94 53

snizhana.pushkar@ua.mcd.com

Be—it Agency

Олеся Гусєва

+38 063 23 605 21

ohusieva@be-it.com.ua

Офіційні постачальники послуг