Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

McDonald’s передав 3,5 млн на підтримку Сімейних кімнат

McDonald’s передав 3,5 млн на підтримку Сімейних кімнат

08.03.2023

McDonald’s підбив підсумки кампанії з продажу благодійних сувенірів для підтримки Сімейних кімнат Рональда Макдональда. Партнером програми виступила глобальна компанія платіжних технологій Visa, яка подвоювала кожен благодійний внесок, сплачений карткою Visa до 31 грудня 2022 року. Під час програми, яка розпочалася в грудні, вдалося зібрати 3,5 млн грн, частину з яких склав внесок партнера.

Всі зібрані кошти спрямовані на підтримку Сімейних кімнат, які облаштовує «Фундація Дім Рональда МакДональда», щоб батьки мали змогу бути поруч із хворими дітьми у період їхнього лікування у медичних закладах, що особливо важливо зараз.

За період кампанії відвідувачі активно долучалися до підтримки Сімейних кімнат, купуючи сувенірну продукцію. Серед неї — три види фірмових блокнотів із переробленої сировини; брендовані шкарпетки; «піни» (металеві значки для одягу) у вигляді стаканчика кави, Хепі Міл або Біг Мак.

Попри завершення основного періоду кампанії є можливість зробити свій внесок і придбати сувенірну продукцію у тих ресторанах McDonald’s, де вона ще у наявності. Дізнатися про доступні сувеніри можна безпосередньо в закладах.

McDonald’s як багаторічний партнер Фундації в Україні підтримує її в розвитку Сімейних кімнат Рональда Макдональда у найбільших державних дитячих лікарнях України. У цих кімнатах батьки й родичі маленьких пацієнтів можуть перепочити у затишку, поспілкуватися і погратися з дитиною в умовах, максимально наближених до дому, задовольнити базові потреби в гігієні, сні та харчуванні. Наразі Сімейні кімнати є у 6 дитячих лікарнях у Києві, Львові, Сумах, Харкові, Вінниці та Рівному. За шість років гості відвідали Сімейні кімнати майже 150 000 разів. Для батьків і родичів існування Сімейних кімнат – це також суттєва підтримка з матеріальної точки зору, адже вони не мають платити за користування.


Про МакДональдз в Україні

McDonald’s в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня

1997 р. в Києві. McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Cлідкуйте за сторінками McDonald’s в Україні в соцмережах Facebook, Instagram і YouTube.

Протягом минулого року компанія підтримувала країну через програми гуманітарної допомоги постраждалим сім'ям і лікарням, які втілює «Фундація Дім Рональда МакДональда» за активної волонтерської участі працівників McDonald’s. Так, у 2022 році понад 160 тисяч наборів продуктів першої необхідності отримали українські родини у тих містах, де, це найбільше необхідно. А у програмі закупівлі життєво важливого медичного обладнання та гуманітарної допомоги для лікарень медичні заклади отримали 200 апаратів вакуумної терапії (ВАК-апарати) та 420 вакуумних аспіраторів для лікування обширних мінно-вибухових ран.

У цьому році McDonald’s продовжує підтримувати Україну і українців через програми гуманітарної допомоги та благодійні проєкти.

Про “Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні”

“Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” розпочала роботу 2016 року. Це частина глобальної благодійницької мережі “Фундація Дім Рональда МакДональда”, заснованої 1974 року в США, що працює тепер у 62 країнах світу. Фундація підтримує розвиток сімейно орієнтованої медицини, що передбачає залучення всієї сім’ї до лікування дитини. Перший проєкт Фундації в Україні — створення Сімейних кімнат Рональда МакДональда. Це спеціально облаштоване місце в лікарні, де батьки й родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, поспілкуватися й побавитися з дитиною, а також задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні. Докладніше — на rmhc.org.ua.

Про Visa

Visa (NYSE: V) – світовий лідер індустрії електронних платежів, що сприяє транзакціям між споживачами, бізнесом, фінансовими та урядовими організаціями у більш ніж 200 країнах та територіях щороку. Наша місія – об'єднати світ за допомогою інноваційної, зручної, надійної та безпечної платіжної мережі, щоб сприяти благополуччю споживачів та процвітанню бізнесу та економіки. Ми переконані, що розширення доступу для всіх в економіці допомагає зростанню добробуту людей у ​​всьому світі та стане основою для глобального руху грошей у майбутньому. Дізнайтесь більше на сайті Visa.com.ua.

Контакти для ЗМІ:

Пресслужба McDonald’s

Сніжана Пушкар

+380 50 432 94 53

snizhana.pushkar@ua.mcd.com

Be—it Agency

Олеся Гусєва

+38 063 23 605 21

ohusieva@be-it.com.ua

Офіційні постачальники послуг