Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Майже 500 000 грн на допомогу лікарням та нова партія гуманітарної допомоги: звіт благодійного фонду «Дихай» за липень

Благодійний фонд «Дихай» ані на хвилину не зупиняється у своїй діяльності. У липні нам вдалося зібрати майже 500 000 грн на допомогу лікарням та цивільному населенню, постраждалим від війни в Україні.

Протягом липня Фонд доставив:

  • дитячі товари, харчування та засоби гігієни для внутрішньо переміщених та малозабезпечених осіб до Авангардівської селищної ради, Одеської області. На території громади розміщено понад 1 700 громадян з різних куточків України (Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Маріуполь, Харків тощо), серед яких майже 300 дітей;
  • медикаменти та витратні матеріали для КП «Перша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;
  • медикаменти та витратні матеріали для декількох польових шпиталів;
  • понад 700 аптечок типу MFAK.

Також фонд чекає на поставку:

  • електрокоагулятора та ножів для загальної та абдомінальної хірургії, а також стоматологічного обладнання для декількох польових шпиталів;
  • приладу для об’єктивного обстеження слуху Чернігівській обласній дитячій лікарні;.

Наразі в роботі багато заявок від лікарень по всій країні, зокрема, від Національного інституту раку. Якщо вам також потрібна підтримка, ви можете заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/HFkzVEg

Фонд продовжує розвивати партнерську мережу та налагоджувати співпрацю з міжнародними організаціями, благодійними фондами та волонтерами. Так, у липні Фонд отримав другу партію гуманітарної допомоги, 1020 аптечок типу MFAK, від наших партнерів із США – US-Ukraine Foundation. Фонд підтримує народ України в його прагненні до свободи, демократії, вільної ринкової економіки та забезпеченню дотримання прав людини.

Окрім того, Фонд запустив програму грантів для покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, яку нещодавно запустив фонд. На період дії воєнного стану Фонд надаватиме гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/ .

Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Офіційні постачальники послуг