Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Маркіян Ключковський увійшов до робочої групи з розробки механізмів відшкодування збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії рф

Маркіян Ключковський, партнер та співголова практики міжнародних арбітражних та судових спорів Asters, увійшов до складу робочої групи з розробки та впровадження міжнародно-правових механізмів відшкодування збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації. Робоча група була створена Президентом України Володимиром Зеленським 18 травня 2022 року.

До її складу увійшли провідні міжнародні й українські юристи та науковці, що спеціалізуються на публічному праві, а також представники державних органів. Робоча група розробляє процедуру створення Міжнародної комісії з розгляду позовів для України щодо компенсації збитків внаслідок збройного вторгнення росії. Як і більшість інших комісій з розгляду позовів, вона діятиме на підставі міжнародної угоди між Україною та зацікавленими країнами. Більше інформації про доцільність та необхідність створення комісії у матеріалі для Just Security.

Маркіян Ключковський – юрист з понад 15-річним практичним досвідом у сфері міжнародного публічного права та є визнаним експертом у сфері міжнародного арбітражу.

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами в Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Chambers Europe 2022 відзначає 21 юриста Asters — найбільшу кількість відомих практиків в одній українській юридичній фірмі.

Офіційні постачальники послуг