Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

МакДональдз оголосив результати пілотного проєкту із сортування в мережі

МакДональдз оголосив результати пілотного проєкту із сортування в мережі

За чотири місяці пілотної програми сортування в залах ресторанів МакДональдз відсортовано й передано на перероблення понад 80 тонн пакування. До кінця 2021 року компанія планує запустити сортування в усіх ресторанах мережі в Україні

З вересня 2020 року МакДональдз почав упроваджувати тестову програму із сортування відходів у своїх закладах. У залах 16 ресторанів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові й Київській області встановили спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше. Відсортовані відходи відправляють на вторинне перероблення сировини. До програми вже приєдналося понад 2,6 млн українців.

Проєкт запущено в тестовому режимі, щоб налагодити кругову систему роботи з відходами, що передбачає сортування, перероблення й повторне використання сировини. До кінця 2021 року компанія планує розпочати сортування в ресторанах по всій Україні.

Нагадаємо, що МакДональдз в Україні зробив кілька важливих кроків на шляху до виконання взятого на себе глобального зобов’язання відповідального використання ресурсів. Зокрема, компанія мінімізує використання пластику:

  • У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперове пакування.
  • У червні 2020 року компанія повністю замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики зі 100-відсоткової целюлози із сертифікованої сировини PEFC з покриттям PE, які можна переробляти в Україні.
  • 2019 року компанія замінила пакування для МакФлурі на паперове, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік.

До 2025 року МакДональдз глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, з поліетилену й пластику можна виготовляти пакети для сміття, «друге життя» отримають і інші відходи після перероблення.

Цікаві факти про екологічні ініціативи в мережі МакДональдз в Україні:

  • З вересня до кінця 2020 року в залах мережі відсортовано понад 80 тонн пакування: 57 780 кг паперу, 3684 кг пластику, 19 140 кг паперових стаканчиків.
  • З 2019 року все пакування продуктів на кухні компанія збирає й віддає на перероблення. Це понад 120 тонн паперу, більш ніж 10 тонн пластику й 3,5 тонни пакувань Tetra Pak щомісячно.
  • Екологічні програми компанії передбачають зменшення викидів парникових газів. Для цього МакДональдз реалізує кілька ініціатив щодо перероблення відпрацьованої олії на біопаливо, використання поновних джерел енергії й повторне використання відпрацьованої води з кондиціонерів ресторанів для поливання клумб і газонів.
  • Три останні серії книжок Хеппі Міл вийшли вже в паперовій обгортці, а з 2022 року мережа планує повністю перейти на паперові іграшки й паперове пакування в наборах Хеппі Міл.

Про МакДональдз в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Мережа налічує 98 закладів у 23 містах України, 71 з них — «з досвідом майбутнього» (станом на лютий 2021 року). Упродовж 2020 року 101 млн клієнтів скуштували їжу МакДональдз в Україні. Сума інвестицій у 2020-му становила майже 700 млн грн, а за 24 роки роботи мережа інвестувала в Україну 8,4 млрд грн. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а найсвіжіші новини — у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Офіційні постачальники послуг