Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар збирає заявки для навчання та стажування за програмою Returnship

14 вересня 2021 року Київстар розпочинає третій набір стажерів за програмою Returnship. Цього року проєкт розширюється - крім стажування Київстар проводитиме навчання з повернення в професію «Знову вКУРСІ». Ініціативи реалізуються з метою підтримки спеціалістів, які мають велику перерву в стажі, але хочуть відновити професійну діяльність, а також тих, хто вирішив повністю змінити напрям роботи.

«Проєкт Київстар Returnship – єдиний проєкт на українському ринку праці, який звертає увагу на питання працевлаштування спеціалістів із великою перервою в стажі. Ми взяли ініціативу продемонструвати на власному прикладі, що професіоналізм не залежить від віку. Що в 35+, як і в 50+, можна достойно застосовувати власний досвід та бути ефективними. А при бажанні навіть освоїти нову спеціальність і змінити напрям роботи, – коментує Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар. – Returnship – це win-win ініціатива, адже ми не просто повертаємо кандидатам віру в себе, навчаємо їх та даємо можливість професійно реалізуватися, але й у відповідь отримуємо мотивованих та кваліфікованих спеціалістів».

Кожен учасник може подати заявки на лендингу проєкту  на участь і в стажуванні, і в навчанні, або ж за якимось одним із напрямків. Важливо: стажерами можуть стати спеціалісти, які на даний момент непрацевлаштовані, адже на період дії програми вони офіційно оформлюються до штату компанії, а їхній розклад передбачає зайнятість з понеділка до п’ятниці, повний робочий день.

Заявки на навчання приймаються до 24.09 за посиланням: «Знову вКУРСІ»

Заявки на стажування приймаються до 30.09 за посиланням: стажування Returnship

Навчальна програма «Знову вКУРСІ» – нова гілка проєкту Returnship. Впродовж трьох тижнів, компанія безкоштовно проведе шість онлайн-лекцій для тих, хто шукає роботу. Мета навчання – повернути впевненість кандидатів у власний професіоналізм та набути необхідних знань та навичок для успішного  проходження рекрутингового процесу. Орієнтовна кількість слухачів – 100 осіб. Навчання проходитиме онлайн з 11 жовтня 2021 р.

Стажування Returnship розпочнеться 1 листопада 2021 р., продовжуватиметься 4 місяці та передбачає офіційне працевлаштування та оплату праці. Стажери набираються у підрозділи компанії: бізнес-підрозділ ІТ; дирекція з персоналу; бізнес-підрозділ корпоративного ринку; маркетингу; дирекція з розвитку нових напрямків бізнесу.

У зв’язку з пандемією стажування проходитиме в гібридному форматі: частково в офісі, частково віддалено. Онбординг Київстар дозволяє швидко та ефективно адаптувати новачків. Стажерів супроводжуватимуть бадді, які проконсультують із різних питань, допоможуть відновити чи отримати першочергові навики роботи. Аби стажери могли максимально відчути компанію та заглибитись в бізнес-процеси, для них буде проводитись навчання за різними напрямками, а також тренінги з особистісного розвитку тощо.

Програма Kyivstar Returnship стартувала 2019 року. Всього за два роки дії проєкту, стажування пройшли 24 особи, 10 з яких в результаті приєдналися до колективу Київстар. За наявності вакансій, відповідності професійних навичок та вмотивованості кандидатів, випускники програми стажування можуть бути запрошені долучитися до колективу телеком оператора.

Нагадаємо, що крім Returnship у Київстар уже четвертий рік діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти від 3 курсу закріплюють практично знання, отримані в ВНЗ, мають можливість запропонувати та реалізувати власні ідеї. Працюють «молодші» стажери за гнучким графіком, поєднуючи роботу з навчанням.

Офіційні постачальники послуг