Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар збільшив покриття 4G у Полтавській, Чернівецькій, Чернігівській і Харківській областях

Мешканці ще 578 населених пунктів зустрінуть Новорічні свята із швидкісним мобільним інтернетом від Київстар

Територія покриття 4G/LTE збільшилась у Полтавській, Чернівецькій, Чернігівської та Харківській областях у 578 населених пунктах, де проживає 174 тисячі людей. Зокрема, в селах Замглай,  Заставна, Знам’янка, Кормань, Городище, Кобижча,  Ромодан, Вільхуватка, Варварівка, Ставкове, Березова Лука, Білики, Яреськи тощо.

Щоб  покращити якість і швидкість мобільного інтернету на території цих областей, Київстар встановил 95 базових станцій, що працюють на частотах LTE 900. Цей діапазон забезпечує більший радіус дії  мобільного обладнання оператора, що допомагає покращити якість покриття мережі.

Швидкісний мобільний інтернет створює нові можливості для бізнесу, освіти, отримання дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Щоб скористатись швидкісною мобільною передачею даних достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно у оператора.

Київстар забезпечує можливість доступу до зв’язку 4G для понад 85% населення. За 9 місяців 2020 року оператор інвестував у розвиток нових мобільних технологій понад 4 млрд грн. У 2021 році оператор планує збільшити покриття 4G мережі і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету на території, де проживає 90% населення.

Для того,  щоб усі мобільні оператори могли розвивати технологію 4G/LTE, Київстар  добровільно передав державі частину свого спектру в цьому діапазоні. Це дало можливість телеком регулятору перерозподілити додаткові частоти між іншими мобільними операторами, що прискорило розвиток нових технологій зв’язку в Україні.

Офіційні постачальники послуг