Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар збільшив покриття 4G на Буковині

Завдяки можливості розвивати 4G на частотах 900 МГц мобільний оператор підключає до нової технології зв’язку віддалені населені пункти.

Швидкісний мобільний інтернет від національного оператора Київстар з’явився ще у 24 віддалених населених пунктах в Глибоцькому, Сторожинецькому, Кельменецькому, Кіцманському, Новоселицькому та інших районах Чернівецької області. На території цих населених пунктів проживає 27 тисяч людей. Зокрема, це Михайлівка, Ставчани та Строїнці де розвивається виробництво сільгосппродукції,  Оселівка, Чорнівка та райцентр Кіцмань, де росте «зелений» туризм, та інші. Відтепер завдяки зв’язку 4G сільчани отримають нові можливості для розвитку підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування, тощо.

У липні 2020 оператори мобільного зв’язку України розпочали обмін частотами (рефармінг) в діапазоні 900 МГц. Цьому передували 2 роки кропіткої роботи за участі всіх мобільних операторів, регулятора та державних органів. Рефармінг радіочастот став можливим, у тому числі, завдяки конструктивній позиції компанії Київстар, яка добровільно відмовилась від частини свого діапазону. Це дало можливість телеком регулятору перерозподілити додатковий спектр між іншими мобільними операторами, щоб вони отримали суцільні смуги радіочастот по всій Україні для розвитку 4G/LTE.

Київстар продовжує збільшувати 4G покриття також в інших діапазонах – 1800 МГц і 2600 МГц. Від  початку 2020 року оператор підключив до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE майже 5 тисяч населених пунктів.  А за два роки розвитку  4G  доступ до швидкісного мобільного інтернету від Київстар забезпечено в 12 тисячах населених пунктів.

У планах компанії  за два роки  надавати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету для 90% населення України.

Офіційні постачальники послуг