Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар запускає послугу eSIM для контрактних абонентів та бізнес-клієнтів

Тепер контрактні абоненти та бізнес-клієнти можуть підключити на один електронний чіп в середньому до 5 різних номерів і переключатись між ними. Раніше така можливість була тільки у абонентів передплати.

eSIM – це вбудована в смартфон SIM картка. Вона має вищий ступінь захисту: смартфон захищений від пошкодження, оскільки немає потреби постійно змінювати SIM-картку, а досить лише перемикатись між профілями.

Для того, щоб перейти на eSIM контрактним абонентам достатньо лише скористатись веб-версією «Мій Київстар», а для підключення нового номеру на eSIM потрібно звернутись з паспортом до найближчого магазину «Київстар». Також, для контрактных абонентів з’явилась можливість віддалено перевести eSIM на інший пристрій через веб-версію «Мій Київстар»

Бізнес-клієнти можуть підключити eSIM в одному з фірмових магазинів, або звернутись до персонального менеджера. Для переходу на eSIM при собі потрібно мати діючу SIM-карту.

Послуга надається безкоштовно як для контрактних абонентів, так і b2b-клієнтів. Більш детальна інформація, щодо послуги знаходиться за посиланням.

Технологія eSIM набуває популярності, і попит на неї зростатиме. Наприклад, за даними Juniper Research в найближчі 5 років кількість активованих eSIM в світі зросте на 180% та досягне відмітки 3,4 млрд до 2025 року. В мережі  Київстар лише за останній рік кількість смартфонів, що підтримують eSIM, збільшилася на 160%, а за час коли послуга eSIM доступна для абонентів передплати її підключили близько 30 тис. абонентів.

Офіційні постачальники послуг