Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар визнано «Компанією року» в конкурсі Telecom Awards

Журі конкурсу Telecom Awards 2021 присудило Київстар перемогу в номінації «Компанія року в мобільному зв’язку», а також нагороди у низці інших номінацій. Експерти  врахували масштаб інвестицій компанії у розвиток нових технологій, допомогу суспільству в подоланні наслідків Covid-19, а також зусилля по розвитку 4G у віддалених і малонаселених районах.

За час з січня 2020 по червень 2021 Київстар інвестував у розвиток нових технологій і будівництво  мережі 4G понад 7,3 млрд грн. Це дозволило збудувати найбільшу за територією охоплення мережу швидкісного мобільного інтернету. На сьогодні доступ до послуг 4G у мережі Київстар має 89% населення України, у понад 16 тисячах великих і малих населених пунктах. Крім того телеком оператор забезпечує найвищу серед мобільних операторів середню швидкість передачі даних в мобільній мережі, що підтверджується результатами понад 540 тисяч тестів, які абоненти зробили у мобільному додатку Speedtest.

Київстар суттєво вплинув на прискорення розвитку в Україні технології LTE через рефармінг частот 900 МГц. Для цього Київстар вивільнив частину радіоспектра у цьому діапазоні, і повернув його державі. Як результат, телеком регулятор зміг перерозподілити додатковий спектр між іншими учасниками ранку, щоб вони могли розвивати  4G/LTE.

З метою надання клієнтам кращого досвіду при користуванні новими технологіями, телеком-оператор у травні 2021 року здійснив масштабну модернізацію IT-систем, встановивши рішення від лідера у галузі технологій зв’язку компанії Ericsson. Проект було реалізовано на всіх системах для обслуговування клієнтів масового ринку без переривання послуг зв’язку. Зусилля Київстар по покращенню якості обслуговування було відзначено нагородою конкурсу «Рішення року для мобільного зв’язку».

Нагороду «Соціальний проект року» отримала програма Київстар Returnship, мета якої – сприяти поверненню на робочі місця людей, які мали тривалу перерву у робочому стажі, або людей літнього віку. Returnship – оплачуване стажування для «дорослих» стажерів, що триває 4 місяці. На цей період стажери оформлюються до штату компанії. Учасники стажування проходять тренінги, навчання, отримують доступ до всіх освітніх платформ компанії. Вони беруть участь у проектах компанії, інтегруються у бізнес-процеси, стають учасниками корпоративних заходів. Київстар ставить перед собою задачу оновити робочі навички стажерів, дати їм нові знання, які вимагає ринок праці, а головне – повернути віру в себе та самовпевненість після тривалої перерви у професійній діяльності.

Telecom Ukraine – масштабна подія у сфері телекомунікацій, медіа та контенту, яка об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, вітчизняні та зарубіжні підприємства. Одне з завдань заходу – виявити кращі практики у галузі телекомунікацій, зробити максимально доступним передовий досвід у цій сфері.

Офіційні постачальники послуг