Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар вводить «сімейні» знижки на контрактні тарифи

Контрактні абоненти Київстар можуть отримати знижку при підключенні 2 або більше номерів на свій рахунок завдяки акції «Моя родина». В залежності від тарифу та кількості номерів, вони зможуть заощадити на мобільному зв’язку протягом року від 180 до 7200 гривень.

Перевага контрактного обслуговування в тому, що на рахунку одного абонента можна об’єднати до 5 номерів членів родини або друзів. Поповнювати ці номери та керувати послугами також можна з одного рахунку. А Київстар буде надавати знижку на вартість тарифу в залежності від кількості підключених номерів:

  • при підключенні 2 номерів – 5% від вартості кожного тарифу.
  • при підключенні 3 та більше номерів – 10%.

Наприклад, якщо на одному рахунку буде 3 номери, то вартість тарифу «Smart» буде на 15 гривень меншою, лише 135 грн на місяць. Вартість тарифу «Smart +» буде нижчою на 25 грн, а тарифу «Smart Max» – на 30 грн.

Знижки будуть діяти протягом одного року з моменту підключення актуальних контрактних тарифів «Smart», «Smart +», «Smart Max»  та інших пропозицій в лінійці*. Акцією зможуть скористатися всі абоненти Київстар та ті, хто хоче приєднатися до мережі найбільшого мобільного оператора України. У тому числі абоненти, які перенесуть свій номер у мережу оператора завдяки MNP.

Окрім «сімейної» знижки, абоненти з контрактними тарифами отримають  «Домашній інтернет» та інші сервіси без жодних додаткових оплат. Також контракт – це кращий захист від можливих дій шахраїв, адже всі операції з номером телефону та SIM-карткою може робити лише її власник, який підписав договір. Це особливо актуально, якщо номер використовується для онлайн-банкінгу або доступу до інших важливих сервісів.

*Акції «Моя родина» не розповсюджується на тарифи зі спеціальними умовами: «Простий», «Дзвінки для батьків», «Інтернет для батьків», «Київстар Родина» та «SIM для пристроїв». При цьому вони враховуються при розрахунку кількості номерів на особовому рахунку для визначення розміру знижки.

Офіційні постачальники послуг