Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар встановив 157 нових базових станцій для 4G

Доступ до швидкісного мобільного інтернету по технології  LTE отримали ще 432 населених пункти в 17 областях України

Київстар продовжує розвиток зв’язку 4G у невеликих населених пунктах.  Так, відсьогодні мешканці ще 432 населених пунктів у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Львівській, Херсонській, Хмельницькій Черкаській, Чернігівській та інших областях отримали можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету. Зокрема, це Новий Розділ, Лимна (Львівської), Долинська, Нова Прага, Новгородка (Кіровоградської), Срібне (Чернігівської), Зарічанка, Требухівці (Хмельницької), Катеринка (Миколаївської), Сиваське, Новорайськ (Херсонської), Мошни (Черкаської) та інші. На території цих населених пунктів проживає 326 тисяч людей. Отже, відсьогодні вони матимуть можливість користуватись швидкісною мобільною передачею даних у мережі Київстар.

Щоб збільшити територію 4G-мережі у цих районах, Київстар включив 157 додаткових базових станцій. З них 38 базових станцій запущено на частотах GSM-900, а 119 – на частотах GSM – 1800.

Мобільні оператори України прискорили розвиток мереж 4G завдяки оптимізації використання  діапазону  радіочастот 900 МГц. Це стало можливим завдяки конструктивній позиції компанії Київстар, яка добровільно відмовилась від частини свого спектру в цьому діапазону. В результаті, телеком регулятор перерозподілив додатковий спектр між іншими мобільними операторами, і вони отримали смуги радіочастот для розвитку 4G/LTE по всій Україні.

Швидкісний мобільний інтернет дає нові переваги для приватного бізнесу, освіти, дистанційних  медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Адже послуга працює не тільки в приміщеннях, але й на відкритій місцевості, і щоб скористатись мобільною передачею даних не потрібно тягнути дроти в кожен сільський будинок, амбулаторію, або школу – достатньо мати смартфон, який підтримує технологію LTE/4G.

Київстар продовжує збільшувати 4G покриття на частотах 1800 МГц, 2600 МГц і 900 МГц. За час розвитку в Україні технології LTE Київстар підключив до швидкісного мобільного інтернету  більше 15 тисяч населених пунктів.

Офіційні постачальники послуг