Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар та Федерація стронгмену України запускають фітнес-додаток

FitStar – це персональний тренер у смартфоні, що допомагає проводити заняття спортом як вдома, так і в спортивному залі. Всі програми тренувань розробили Василь Вірастюк - відомий український стронгмен, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу», Сергій Конюшок - атлет, президент Федерації стронгмену України та професійна команда фітнес тренерів.

Додаток формує особисту програму занять, для цього треба пройти тестування – вказати ваші вагу, зріст, заміри тіла та рівень фізичної підготовки, обрати мету тренування: схуднення чи набір маси, і вказати кількість тренувань на тиждень.

«Сьогодні телеком – це не тільки про зв’язок. Ми постійно надаємо своїм абонентам нові можливості для відпочинку, розвитку та самовдосконалення. Цього року ми всі живемо, навчаємось та працюємо онлайн, тому  Київстар пропонує всім абонентам і тренуватися онлайн із мобільним додатком FitStar. Де б ви не були, ваш персональний тренер завжди із вами», - говорить Павло Даніман, Директор із маркеингу Київстар

Заняття в домашніх умовах не потребують додаткового обладнання. Все, що може знадобитися – це гантелі або пластикові пляшки із водою замість них. Вся програма тренувань складається із відео інструкцій, на яких тренер акцентує увагу на важливих моментах техніки виконання вправи. Результати тренувань можна зберігати в особистій картці занять аби відслідковувати досягнення.

«Ми у Федерації давно хотіли створити спортивний додаток, який буде простим у використанні для особистих тренувань як в залі, так і вдома . Адже рух – це життя! Тому звернулися з ідеєю до Київстар, компанія залюбки нас підтримали. І тепер ми закликаємо кожного українця долучитися до спорту та займатися разом з нами!» - розповідає Василь Вірастюк.

Для того, щоб користуватися FitStar потрібно встановити додаток із Apple Store або Google Play та зареєструватися у ньому. Всі функції додатку є безкоштовними протягом 14 днів. Після закінчення цього періоду щомісячна вартість доступу до персональних тренувань для абонентів Київстар становитиме 50 грн., а для абонентів інших мобільних операторів – 100 грн.

Додаток має також соціальну складову: постійні користувачі FitStar за сумлінне виконання персональних тренувань отримають «зірку». За кожні зароблені  5000 «зірок», 10% від вартості підписки користувача, спрямовуються на потреби спортивних майданчиків.

Офіційні постачальники послуг