Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

Київстар є сертифікованим партнером Microsoft та нещодавно отримав нові компетенції по програмі партнерства Microsoft, що підтверджує високу кваліфікацію фахівців компанії з розвитку та впровадження наземних, конвергентних та хмарних рішень на основі технологій Microsoft.

 Київстар розширив статус сертифікованого партнера Microsoft золотими компетенціями - Gold Collaboration and Content та Gold Datacenter, а також срібною - Silver Project and Portfolio Management за напрямами:

  • надання рішень SharePoint, які допомагають обмінюватися вмістом, взаємодіяти і підвищувати продуктивність команд;
  • перетворення центрів обробки даних в більш гнучкі, масштабовані і економічні рішення;
  • постачання рішень з управління корпоративними проєктами.

Щоб регулярно підтверджувати статус Microsoft  Certified Partner фахівці з розвитку та впровадження хмарних, наземних та конвергентних сервісів компанії Київстар здають екзамени та проходять сертифікацію. Так, експерти Київстар доводять, що володіють глибокими технічними знаннями, навичками та практичним досвідом для розуміння бізнес задачі клієнта та розробки проєктів в галузі хмарних та конвергентних продуктів на основі технологій Microsoft.

«Ми не зупиняємося та продовжуємо нарощувати експертизу команди, яка працює з хмарними технологіями Microsoft та впроваджує проєкти для клієнтів. Отримання та захист кожної компетенції – важливий здобуток для Київстар, який змінюється зсередини та трансформується з мобільного оператора в постачальника комплексних технологічних конвергентних рішень для бізнесу, - зазначає Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.

Статус Microsoft Certified Partner надає мобільному оператору низку переваг, серед яких – гнучкий та швидкий доступ до інноваційних матеріалів Microsoft, до інформації про розробки, рішення та продукти, програми навчання, а також доступ до технічної та консалтингової підтримки. Наразі у компанії Київстар 11 срібних та золотих компетенцій, які здобули 27 фахівців компанії Київстар.

Офіційні постачальники послуг