Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар разом з Альфа-Банк Україна пропонують бонуси клієнтам

Київстар та Альфа-Банк Україна порадують своїх клієнтів бонусами за реєстрацію в цифровому банку Sense SuperApp: 50 бонусів на мобільний рахунок нарахує оператор, і 50 бонусів отримають клієнти в додатку банку.

Скористатися вигідною акцією зможуть всі абоненти передплати та контракту Київстар, які вперше зареєструються у цифровому банку Sense. Щоб встановити додаток потрібно перейти за спеціальним посиланням або відсканувати QR-код, встановити Sense SuperApp та вказати при реєстрації свій номер Київстар.

Реєстрація в банківському додатку займає буквально декілька хвилин, і протягом 3 днів нові користувачі отримають свої бонуси на рахунок програми лояльності банку Cash'U CLUB та 50 бонусів від оператора на вказаний при реєстрації номер. Серед переваг Sense SuperApp:

  • можливість оформити карту Caméléon з нескінченним пільговим періодом – всього 0,01% річних на покупки;
  • 5,5% річних – дохід на залишок на рахунку;
  • до 7 категорій з кешбеком;
  • рахунок Альфа-Банку та Київстар в одному додатку, що дозволяє в Sense SuperApp повноцінно керувати вашим мобільним номером.

Нагадаємо, що Альфа-Банк Україна та Київстар оголосили про стратегічну співпрацю для створення спільних пропозицій своїм клієнтам та їх просування. Партнери будуть збільшувати ексклюзивні пропозиції в цифровому банку Sense SuperApp. Також отримати вичерпну інформацію про додаток та встановити його можна в одному з більш ніж 500 фірмових магазинів оператора по всій країні.

Офіційні постачальники послуг