Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар презентує новий тариф для клієнтів елегантного віку

Київстар системно підтримує своїх абонентів, у тому числі клієнтів елегантного віку, зокрема, спеціальними пропозиціями. І тепер у цих абонентів є можливість обрати новий тариф «Любов для батьків» зі зменшеною вартістю послуг, у порівнянні з іншими тарифними планами мобільного оператора.

«Любов для батьків» входить до лінійки LOVE UA, яка є відповіддю Київстар на потреби клієнтів  у 2022 році. В пакеті за 125 гривень на місяць абоненти отримають безлім для дзвінків у мережі Київстар, 50 хв на інші мобільні та міські по Україні, 50 SMS, 5 ГБ мобільного інтернету, а також одну Суперсилу – додаткову послугу, яку можна обрати відповідно до індивідуальних потреб.

Серед Суперсил у цьому тарифі:

  • додаткові 100 хвилин на інші мережі по Україні та за кордон.
  • додаткові 5 ГБ мобільного інтернету.
  • послуга «Відео на ходу», яка робить мобільний інтернет у багатьох популярних відео додатках нетарифікованим.

Цей контрактний тариф можуть підключити у фірмових магазинах всі абоненти Київстар у віці від 60 років, а також люди із інвалідністю І-ІІІ групи. Детальніше про підключення та умови тарифу можна дізнатись на сайті за посиланням.

Крім спеціального тарифу Київстар також реалізує системну соціальну підтримку людей старшого віку. В рамках освітнього проєкту «Смартфон для батьків» мобільний оператор створив серію відеоуроків для людей елегантного віку.  Освітній курс допомагає старшим людям опанувати сучасні смартфони, а також подолати цифровий розрив між поколіннями та розвінчати вікові стереотипи щодо використання сучасних технологій. Користувачі будь-якого мобільного оператора можуть безкоштовно переглянути освітній серіал на офіційному сайті batky.kyivstar.ua.

Також, на початку повномасштабного вторгнення Київстар перерахував  5 мільйонів гривень до БФ «Let`s help» на гуманітарні потреби 40 геріатричних пансіонатів країни. Крім цього, на благодійні кошти частина закладів забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням.

Загалом благодійна допомога на гуманітарні потреби ЗСУ, лікарень, людей елегантного віку та постраждалих від війни сягають майже 130 млн грн.

Офіційні постачальники послуг