Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар підтвердив ефективність систем менеджменту інформаційної безпеки: сертифікат ISO/IEC 27001

Київстар пройшов сертифікацію на відповідність вимогам стандарту ISO/IEC 27001:2013. Відтак, національний телеком оператор отримав сертифікат міжнародного значення, який підтверджує ефективність системи менеджменту інформаційної безпеки компанії (СМІБ).

«Сертифікація за стандартом ISO/IEC 27001:2013 підтверджує надійність та захищеність інформаційних систем, даних у системах і бізнес-процесах компанії, а також відповідність СМІБ кращим світовим практикам, говорить директор з кібербезпеки Київстар, Юрій Прокопенко. – Для Київстар надійність СМІБ – стратегічно важлива. Це не просто сертифікат,  це швидше підтвердження відповідальності бізнесу та високих вимог до якості, в першу чергу – власної».

СМІБ охоплює керуючі, операційні та підтримуючі бізнес-процеси, які забезпечують функціонування та захист інформаційних систем та мереж, що призначені для надання абонентам наступних послуг:

  • голосової електронної комунікації,
  • доступу до мережі Internet,
  • міжособистісної електронної комунікації,
  • цифрового, інтерактивного, мобільного телебачення та радіомовлення,
  • надання інформаційних, рекламних, консультаційних послуг, послуг інжинірингу та забезпечення діяльності телефонних центрів.

Нагадаємо, що в кінці 2021 р. Київстар також пройшов сертифікацію ISO/IEC 27001 та підтвердив безпеку СМІБ при реалізації нових напрямків бізнесу для бізнес-клієнтів. Зокрема:

  • послуги центру обробки даних (ЦОД), у тому числі хмарного, на основі технології Azure Stack Hub;
  • продукти та послуги на основі технології інтернету речей (IoT);
  • аналітичні продукти та сервіси на основі BigData;
  • мобільні фінансові продукти та послуги (MFS).

Сертифікація системи управління інформаційної безпеки говорить також про захищеність ІТ-інфраструктури, що підтверджено і незалежним аудитом. Це важливо для клієнтів компанії, до яких висуваються галузеві вимоги щодо інформаційної безпеки: банків, компаній держсектора, об'єктів критичної інфраструктури та інших.

Київстар – перша компанія у групі VEON, яка отримала сертифікат ISO/IEC 27001:2013, а також перший український телеком-оператор, який отримав сертифікат ISO за всіма напрямками роботи.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг