Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар підтримав організацію мобільного пункту вакцинації від Covid-19 на фестивалі Atlas Weekend

Національний телеком-оператор здійснює інформаційну кампанію щодо масової вакцинації, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу. Цього року на Atlas Weekend за підтримки Київстар обладнано мобільний пункт вакцинації, доступний для усіх бажаючих.

Київстар вже сьомий рік є партнером міжнародного музичного фестивалю Atlas Weekend. Аби любителі музики могли активно ділитися враженнями, компанія щороку встановлює спеціальне мобільне обладнання поблизу концертних майданчиків. Цього року мобільний оператор подбав  не тільки про зв’язок, але й здоров’я відвідувачів. Так, за допомоги Київстар і при участі Міністерства охорони здоров’я й медичної мережі “Добробут”, на території музичного фестивалю облаштовано мобільний пункт вакцинації від Covid-19.

Отримати щеплення зможуть усі бажаючі. Для цього необхідно зареєструватись в електронній медичній системі Helsi.me та обрати зручний день і час для вакцинації. Київстар забезпечив для своїх абонентів доступ до мобільного додатку і сайту медичної системи Helsi.me без списання мегабайтів трафіку.

Директор з маркетингу Київстар Павло Даніман: «Ми розуміємо важливість інформування про необхідність масової вакцинації для зупинення  розповсюдження захворювань на Covid-19. Ми повідомляємо наших абонентів щодо доступних пунктів вакцинації за допомогою SMS, а також розвиваємо медичні додатки та інші цифрові медичні послуги. За час епідемії Covid-19 Київстар інвестував у допомогу абонентам і суспільству майже 80 млн грн. Ми хочемо, щоб усі громадяни України були здорові і намагаємось, щоб сервіси мобільного зв’язку допомагали в цьому».

Офіційні постачальники послуг