Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар підключив до 4G ще 400 населених пунктів

В останні дні 2020 року Київстар збільшив територію доступу до швидкісного мобільного інтернету в 16 областях України. Для цього оператор встановив 48 базових станцій на частотах 900 МГц

Територія покриття 4G/LTE мережі Київстар збільшилась у 400 населених пунктах, де проживає 178 тисяч людей. Зокрема, швидкісний мобільний інтернет на частотах 900 МГц з’явився у населених пунктах Українськ, Світлодарськ, Михайлівка Донецької області, Велика Копаня Закарпатської області, Іванопіль Житомирської області, Павлів, Журавно, Мармузовичі, Загірне Львівської області, Диканька і Веприк Полтавської області, Борова і Пересічне Харківської області, Варва Чернігівської області.

Щоб  покращити якість і швидкість мобільного інтернету, Київстар встановив 48 базових станцій, що працюють на частотах LTE 900. Цей діапазон забезпечує більший радіус дії  мобільного обладнання оператора, що забезпечує більш широке покриття мережі.

Швидкісний мобільний інтернет створює нові можливості для бізнесу, освіти, отримання дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг, тощо. Щоб скористатись швидкісною мобільною передачею даних достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно у оператора.

Київстар забезпечує можливість доступу до зв’язку 4G для понад 86% населення. За 9 місяців 2020 року оператор інвестував у розвиток нових мобільних технологій понад 4 млрд грн. У 2021 році оператор планує збільшити покриття 4G мережі і надавати послуги швидкісного мобільного інтернету на території, де проживає 90% населення.

Для того,  щоб усі мобільні оператори могли розвивати технологію 4G/LTE, Київстар  добровільно передав державі частину свого спектру в цьому діапазоні. Це дало можливість телеком регулятору перерозподілити додаткові частоти між іншими мобільними операторами, що прискорило розвиток нових технологій зв’язку в Україні.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг