Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар оновлює послугу “Автотрекінг”

Автотрекінг - це додатковий інструмент контролю автомобіля 24/7. Завдяки пристроям “Автоінформер”, “Автомаяк” та мобільному застосунку “Автотрекінг” власник може отримувати інформацію про місцезнаходження та стан транспортного засобу. Користувач вчасно отримує дзвінок, якщо його автомобілю було завдано удару, спрацював датчик руху при спробі проникнення, підняття або евакуації транспортного засобу. Також одразу надходить сповіщення з трекером про зникнення сигналу у разі його “глушіння” сторонніми приладами.

Київстар якісно розширює можливості своєї послуги. З 17 грудня  функціонал приладу “Автоінформер” збільшено завдяки опціям GPS-трекінгу та Bluetooth-мітки для активації та деактивації режиму охорони. Оновлений девайс також може фіксувати маршрут і статистику максимальної та середньої швидкості пересування, для зручнішого контролю користуванням авто двома або більше водіями.

Прилад “Автомаяк” буде повністю оновлено. Вдосконалений форм-фактор девайсу ускладнює його виявлення крадіями, а оновлена технічна складова дозволяє користувачу самостійно замінити елементи живлення без допомоги сервісного центру.

Окрім цього, у застосунку “Автотрекінг” з'являться функції розумного нагадування про технічне обслуговування та страхування авто. Їх можна налаштувати на активацію після конкретної кількості пробігу, або відповідно до календарного плану ТО. Додалися ще функції інформування про затори та обліку заправлянь.

Також з 17 грудня 2021 року умови користування сервісом “Автотрекінг” буде оновлено. Абонентська плата за місяць користування “Автомаяком” вартуватиме 50 гривень або 2 гривні на день. Плата за користування “Автоінформером” складатиме 65 гривень на місяць або 3 гривні на день відповідно.

Більше інформації про можливості “Автотрекінгу” від Київстар шукайте за посиланням.

Офіційні постачальники послуг