Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар навчив 50 фахівців Data Science в Big Data School 5.0

19 грудня відбувся захист курсових робіт Big Data School - безкоштовного щорічного освітнього проекту Київстар, головною метою якого - розвивати молоді таланти і ринок України в сфері Big Data і Data Science.

Після двох місяців навчання 50 студентів, які пройшли відбір, успішно завершили курс Big Data School 5.0. В цьому році карантинні обмеження потребували перебудови навчального процесу, використання нових методичних, організаційних та технічних рішень, тому захист курсових проєктів проходив в дистанційному форматі на платформі Microsoft Teams впродовж 5 годин. Для курсового проєкту студенти аналізували реальні знеособлені дані мобільного оператора: сегментували групи абонентів по їх мобільності, тобто як групи абонентів пересуваються по Україні в заданий період, виявляли зміни в мобільності через карантин, а також визначали основні точки в'їзду та виїзду для 10 великих міст країни.

До складу членів журі увійшли експерти в напрямку Big Data компанії Київстар та один з менторів школи Big Data School 5.0. З методичної точки зору функції кожного члена журі були розділені таким чином, щоб кожен зміг об'єктивно оцінити окремий елемент курсової роботи за заздалегідь узгодженою методикою і шкалою оцінювання. За результатами презентацій члени журі визначили трійку кращих команд і ТОП-6 найкращих студентів.

«Ми дуже задоволені результатами. Ще на перших лекціях і ми, і ментори школи були приємно здивовані рівнем підготовки і знань студентів в цьому році. Презентації курсових проєктів перевершили всі наші очікування: ми відзначили якісне опрацювання наданої інформації, дисциплінований і креативний підхід до підготовки курсової роботи, різноманітність використаних методологій і алгоритмів, злагоджену командну роботу. Наші студенти за допомогою алгоритмів і візуалізації знаходили приховані зв'язки в даних, шукали закономірності і інтерпретували результати в бізнес інсайти, в чому по суті і полягає робота Data Scientist», - підвів підсумок Андрій Железняк, глава журі та директор департаменту Big Data -продуктів Київстар.

Все студенти, які успішно і вчасно виконували домашні роботи, підготували курсовий проєкт, отримають сертифікати про закінчення курсу Big Data School 5.0 і пам'ятні подарунки, а команда-переможець і ТОП-6 кращих студентів - можливість безкоштовно скласти іспит і отримати сертифікат Microsoft по використанню Data & AI сервісів в Microsoft Azure.

Нагадаємо, що в цьому році конкурс в Big Data School 5.0 склав 60 осіб на місце: з 3 000 кандидатів, які подали заявки, впоралися з тестовим завданням 260 осіб. З них кращі результати показали 50 студентів, які і продовжили вивчати технології Big Data для обробки великих масивів даних, а також алгоритми машинного навчання і хмарних обчислень. Навчання в Big Data School вже п'ять років проводиться на безкоштовній основі.

Офіційні постачальники послуг