Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар надав безкоштовний інтернет для Helsi.me та буде інформувати про пункти вакцинації від Covid-19

Національний телеком оператор та компанія Хелсі ЮА підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.

Helsi - це сучасна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Наразі вона об’єднує більше 49 000 лікарів, 24 млн пацієнтів і  1300 клінік у різних містах України.  З мобільним додатком Helsi жителі України можуть замовляти медичні послуги в різних спеціалістів, записуватись на очні та дистанційні консультації у державних та приватних медичних закладах, отримувати інструкції щодо прийому ліків, тощо.

Завдяки мобільному оператору Київстар цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи Helsi, стануть більш доступними для населення. Так, оператор не буде списувати з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користування мобільним додатком та сайтом Helsi.

Важливим напрямком співпраці мобільного оператора і Хелсі ЮА є інформування населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України.  SMS інформування розпочнеться вже у найближчі дні.  Абонентам потрібно буде лише перейти за посиланням в SMS і обрати зручне місце і доступний час для отримання безкоштовного щеплення. Інформація про те, де абоненти можуть зробити щеплення, також буде вказана на ресурсах Helsi.

У подальшому обидві компанії планують розвивати багато інших проектів медичного напрямку, про які буде повідомлено додатково.

Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market https://bit.ly/3fNe5gW та App Store https://apple.co/2JgAcjU.

Офіційні постачальники послуг