Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Київстар модернізував «комерційний дата-центр»

Київстар збільшив потужності дата-центру більш ніж в два рази, посилив систему безпеки та забезпечив цілодобову технічну підтримку.

«Попит на розміщення серверного обладнання на стороні оператора і на хмарні рішення в українських компаній зростає, оскільки бізнес добре розуміє, що сервісні IT-завдання швидше і дешевше віддати на реалізацію постачальнику конвергентних послуг, а самому зосередитися на розвитку бізнесу та стратегічних завданнях, - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. Для користувачів послугами дата-центрів, особливо для банків і фінансових організацій, питання кібербезпеки критично важливі. Тому для нас модернізація дата-центру - це виправдана інвестиція і закономірний процес еволюції і розвитку послуг для бізнесу».

Серед переваг послуги «Комерційний дата-центр» від Київстар можна виділити 5 ключових:

  • Розвинена інфраструктура: власна будівля в Києві, наявність екранованих шаф відповідають стандартам НБУ для фінансових організацій, доступ до мережі Київстар і хмарного сервісу Azure Stack with Kyivstar;
  • Гарантоване та безперебійне енергопостачання: власна трансформаторна підстанція та дизель-генераторна станція;
  • Підтримання обов'язкових кліматичних умов: автоматична система управління кліматом, ізоляція «холодних коридорів»;
  • Безпека: в побудові системи безпеки враховані вимоги щодо забезпечення рівня надійності Tier-III; автоматична пожежна сигналізація і система пожежогасіння, цілодобова охорона і система відеоспостереження, доступ до обладнання під суворим наглядом охоронного персоналу;
  • Технічна підтримка фахівців Київстар 24/7 і оперативний доступ до обладнання на вимогу замовника.

Послугами комерційного дата-центру користуються компанії малого, середнього і великого бізнесу з таких галузей, як фінанси та банківський сектор, логістика, промисловість, сільське господарство, фармацевтичні та IT компанії, охорона здоров'я, ритейл, енергетика.

Серед замовників послуг - в тому числі компанії, кількість співробітників яких не перевищує 50 осіб. Важливим фактором є наявність у замовника своєї IT-інфраструктури та IT-фахівців.

Нагадаємо, що тепер сервіси глобального Azure від Microsoft доступні з дата-центру Київстар. Партнерський продукт дозволить компаніям оптимізувати свої корпоративні процеси і залишатися в правовому полі, тобто розміщувати і обробляти дані в межах України.

Побувати на віртуальній екскурсії по дата-центру Київстар можна за посиланням, а ознайомитися з подробицями послуги або замовити консультацію на сайті сервісу.

Офіційні постачальники послуг