Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Конкурентна перевага завдяки цифровим спільнотам з платформою Exchange

Конкурентна перевага завдяки цифровим спільнотам з платформою Exchange

Київ, 26 травня 2020 року — Компанія  Schneider Electric, лідер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, представляє нову відкриту екосистему Exchange, яка дозволяє фахівцям і компаніям в сфері розподілу енергії, автоматизації та інтернету речей (IoT), системним інтеграторам, технологічним компаніям, розробникам, проектувальникам, консультантам і дистриб'юторам співпрацювати, спільно розробляти і здійснювати операції.

Сьогодні доступ до інформації та ресурсів і широке коло бізнес контактів - одні з найцінніших активів, що впливають на сталий розвиток компанії. Саме на ці 2 фактори націлена крос-індустріальна платформа  Exchange - відкрита екосистема, де клієнти, партнери та експерти Schneider Electric взаємодіють між собою. Цей бізнес портал включає в себе функціонал, який може допомогти компаніям бути більш ефективними:

  • Технічний інструментарій ексклюзивно для учасників програми ЕкоЕксперт (мануали, інструменти підбору, демо ліцензії і ПЗ)
  • Тематичні співтовариства експертів, де можна шукати інформацію, задавати питання і обмінюватися досвідом і рішеннями
  • Marketplace з додатками (Smart Connectors) і цифровими сервісами
  • Можливість створити профіль компанії і отримувати пропозиції щодо співпраці від клієнтів
  • Глобальний портал дистанційних навчальних курсів
  • і багато іншого ...

The Exchange - відкрита бізнес платформа для розвитку бізнесу. Приєднуйтесь і використовуйте її з вигодою для себе!

Більше про Schneider Electric Exchange читайте на нашому сайті https://www.se.com/ua/uk/download/document/UAM-ART-IND-EXCHANGE_ART_UKR/

Про компанію Schneider Electric

У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та  цифрових технологій є невід'ємним правом кожної людини. Ми надаємо усім можливість досягати більшого, витративши менше ресурсів, за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час.

Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для об'єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.

Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

Офіційні постачальники послуг