Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Компанія «Стармані», ДП Київстар, стала членом української асоціації платіжних систем

Компанія «Стармані», яка є дочірнім підприємством національного мобільного оператора Київстар, стала членом Української Асоціації Платіжних Систем «УАПС» (UAPS) – однієї з найбільших та впливовіших організацій для учасників на ринку платіжних послуг, яка працює задля розвитку зручних та безпечних платіжних інструментів і сервісів в Україні.

Завдяки членству «Стармані» в UAPS компанія Київстар отримала додаткові можливості для розвитку та захисту інтересів на рівні держави у спільних для бізнесу фінтех питаннях, а також для налагодження співпраці як із іншими компаніями-членами, так і для всебічної взаємодії з органами законодавчої, виконавчої влади та представниками громадських організацій.

 «Вступ до Асоціації – це важливий крок для мобільного оператора, який сприятиме розвитку інноваційних платіжних технологій, інструментів та продуктів, таких як мобільні фінансові сервіси. В нас амбітні плани щодо платіжних сервісів, які в першу чергу спрямовані на те, щоб виховувати у населення безготівкові, екологічні та зручні звички»,  прокоментував Сергій Коптік, керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

Оплата послуг і товарів з рахунку смартфона або звичайного кнопочного телефона – проста, зрозуміла та зручна. Так, наприклад, 37% українців не мають банківського рахунку або банківської картки. У тих, у кого вона є не використовують її для онлайн-платежів, тому що остерігаються  шахраїв. За даними НБУ, в минулому році в Україні відбулося майже 72 тисячі випадків незаконних дій із платіжними картами. 58% із них сталися в інтернеті. Рахунок на мобільному телефоні може стати безпечною альтернативою для невеликих безготівкових платежів.

«Вступ одного з найбільших гравців українського ринку мобільних платежів – стратегічно важливий момент для роботи Української Асоціації Платіжних Систем як активного медіатора між транзакційним бізнесом і державою. Наші можливості для продуктивної комунікації та конструктивної взаємодії з регулюючими органами визначаються саме єдністю позиції бізнесу, який прагне створити конкурентні умови та працювати на загальний успіх України. Впевнена, вступ компанії «Стармані» стане принципово важливим для досягнення цієї мети», заявила президент UAPS Антоніна Мурашко.

Нагадаємо, компанія «Стармані», дочірнє підприємство національного оператора Київстар, в 2016 році отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті. Отримання цієї ліцензії надала можливість надавати абонентам Київстар фінансові послуги грошових переказів. Перелік послуг для оплати за допомогою мобільного рахунку нараховує більше ніж 3 000. Серед них - оплата комунальних платежів, інтернету і телебачення, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Більше деталей про сервіси можна знайти на сайті money.kyivstar.ua.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг