Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Команда практики міжнародної торгівлі Астерс захистила імпорт добрив у двох спеціальних розслідуваннях

Астерс успішно захистила інтереси провідних іноземних виробників хімічної продукції та українських імпортерів у двох спеціальних розслідуваннях щодо імпорту в Україну деяких азотних добрив та комплексних мінеральних добрив.

Розслідування були ініційовані ще в серпні 2019 року за скаргами національних виробників, які стверджували, що імпорт добрив завдає серйозної шкоди розвитку української хімічної промисловості. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі підтримала позицію наших клієнтів, встановила,  що застосування спеціальних заходів суперечить національним інтересам України, та вирішила припинити розслідування без застосування спеціальних заходів.

Над проектом працювала команда практики міжнародної торгівлі Астерс у складі юристів Тетяни Бебік та Єлизавети Герасимчук, радників Антона Сінцова і Олесі Кривецької під керівництвом партнерів Гліба Бялого та Олексія Пустовіта.

Астерс має одну з найдинамічніших та найдосвідченіших практик міжнародної торгівлі в країні. Команда практики представляла сторону захисту у 8 з 9 торгових розслідувань, ініційованих Україною у 2019 році. Практика міжнародної торгівлі Астерс входить до списку лідерів Tier 1 в Україні згідно з The Legal 500 2020, одним із найбільш авторитетних незалежних міжнародних рейтингів юридичного ринку.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг