Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Клієнти Vodafone та «Добра справа в подарунок» врятували вже 235 дитячих сердець

До Всесвітнього дня серця Vodafone Україна поділився результатами благодійної ініціативи «Добра справа в подарунок»

Благодійній програмі Vodafone «Добра справа в подарунок» виповнюється 12 років. До Всесвітнього дня серця, який відзначається 29 вересня, компанія поділилася результатами благодійної ініціативи на допомогу дітям із вадами серця.

За 12 років благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» врятовано 235 дитячих сердець та перераховано понад 18 млн. гривень на операції дітям і покупку устаткування для дитячого відділення Інституту Серця.

Ідея благодійного проекту полягає у тому, що кошти, що раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції з усунення вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Також клієнти Vodafone отримали можливість приєднатися до програми, направляючи на благодійність накопичені бонуси за програмою лояльності Vodafone Bonus.

З лютого 2022 року клієнти Vodafone мають змогу обміняти бонуси, які отримують за користування мобільним зв’язком, також, на допомогу українцям, постраждалим від бойових дій. Завдяки переказаним бонусам, Vodafone перерахував до благодійного фонду «Повернись живим» понад 4,5 мільйони гривень.

Благодійна програма «Добра справа в подарунок» реалізується в партнерстві з МБФ «Українська Біржа Благодійності», Інститутом Серця МОЗ України та МБФ «Повернись живим».

Офіційні постачальники послуг