Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Kinstellar проконсультували UMG Investments у зв’язку із придбанням частки у ТОВ “Фіднова”

Травень 2020 р. – Kinstellar виступили юридичним радником компанії UMG Investments у зв’язку із придбанням міноритарної частки в українському підприємстві ТОВ "Фіднова", що виготовлятиме кормові добавки для сільськогосподарських і домашніх тварин ("Фіднова"), та подальшим створенням спільного підприємства з компанією Effective Investments Group та іншими учасниками Фіднова.

Фіднова стане першим незалежним оператором в Україні з переробки сировини від зовнішніх постачальників для виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Виробничий комплекс матиме чотири найсучасніші виробничі лінії і п’ять котлів потужністю понад 220 тонн сировини та 90 тонн готової продукції на добу. Як орієнтована на експорт компанія Фіднова стане вагомим бюджетоутворюючим підприємством регіону та створить до 100 нових робочих місць.

Партнер Kinstellar Ірина Ніколаєвська, керівник практики корпоративного права та злиття і поглинання в Україні, зазначила: “Для нас почесно бути радником UMG Investments у цьому унікальному інвестиційному проекті, який дозволить вивести на новий рівень переробку відходів у галузі тваринництва в Україні і встановити нові стандарти екологічної безпеки для всієї сільськогосподарської індустрії. Сподіваємося, що цей проект, який відображає винятковий професіоналізм і відданість найвищим стандартам якості його учасників, проторує шлях до подальшого розвитку та збільшення інвестицій в галузь переробки відходів в Україні”.

Андрій Горохов, генеральний директор UMG Investments, зазначив: “Ми раді, що наша інвестиція у Фіднова допомагає створенню в Україні першого незалежного оператора з переробки побічних продуктів тваринництва. Ми впевнені, що участь у проекті Фіднова дозволить нашій портфельній компанії Recycling Solutions якнайкраще реалізувати свій багаторічний досвід здійснення проектів з переробки відходів”.

UMG Investments — інвестиційна компанія, що створює та розвиває бізнеси з високим потенціалом зростання. Сьогодні UMG Investments управляє портфельними компаніями у сфері добування корисних копалин, переробки побічних продуктів і відходів та виробництва промислових товарів і надання послуг. Загальна ринкова вартість активів в управлінні компанії перевищує 500 млн дол. США.

Портфельна компанія UMG Investments – Recycling Solutions – є інтегрованим оператором з переробки побічних продуктів та відходів виробництва для металургії, електроенергетики та вугільної промисловості.

Фіднова є українською компанією, яка після завершення будівельних робіт здійснюватиме управління першим в Україні заводом з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів, що знаходитиметься у м. Буську, Львівська область.

Команда Kinstellar працювала над цим проектом під керівництвом Ірини Ніколаєвської (партнера) та включала Вікторію Добринську (старшого юриста), Олега Андрейківа (старшого юриста) та Юлію Палайду (юриста середньої ланки).

За більш детальною інформацією звертайтеся до Ірини Ніколаєвської за адресою iryna.nikolayevska@kinstellar.com.

Читайте прес-реліз UMG Investments тут.

Офіційні постачальники послуг