Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Kinstellar консультує 4i Capital Partners щодо продажу Portmone.com

Kinstellar консультує 4i Capital Partners щодо продажу Portmone.com

Київський офіс Kinstellar надав повну юридичну підтримку провідній українській інвестиційній компанії 4i Capital Partners щодо продажу її контрольного пакету акцій в передовій платформі  онлайн-платежів Portmone.com найбільшій в Казахстані фінансово-технологічній компанії Kaspi.kz. Команда Kinstellar також консультувала партнерів 4i Capital Partners з питань інвестицій в Portmone.com у 2013 році.

Kaspi.kz є найбільшою екосистемою у сфері платежів, фінансових технологій та маркетплейсів у Казахстані, акції якої знаходяться в обігу на Лондонській біржі. Portmone.com є найбільшим в Україні незалежним сервісом онлайн-платежів і грошових переказів, що пропонує портфель перевірених платіжних рішень для фізичних осіб, банків та електронної комерції.

Команду Kinstellar, яка працювала над транзакцією, очолював радник Ілля Мучник, ключову підтримку надавали Олександра Полякова (старший юрист) та Жанна Бабич (юрист). Партнер Ілля Свердлов консультував з податкових питань, а партнер Галина Загороднюк надавала консультації з антимонопольних аспектів угоди.

Ілля Мучник так коментує цю транзакцію:
"Ми раді консультувати 4i Capital Partners протягом усього життєвого циклу їх інвестицій, починаючи з придбання Portmone.com у 2013 році і закінчуючи їхнім нещодавнім виходом. Угода обіцяє бути однією з найбільших за останні роки в українському фінтех секторі, і я радий, що нам вдалося долучитися до успішного завершення транзакції.”

Прокоментував угоду і Алекс Мунтяну, керуючий партнер і засновник компанії 4i Capital Partners:
Це була захоплююча та знакова для нас транзакція і вона свідчить про те, що наша стратегія, яка полягає у придбанні мажоритарних пакетів акцій у інноваційних та висококонкурентних місцевих компаніях та створення першокласних управлінських команд, працює. Ми раді співпраці з командою Kinstellar, яка поєднує в собі потужний досвід у сфері фінтеху та висококласних інвестиційних угод.”

Про компанію 4i Capital Partners 

4i Capital Partners (www.4i-cap.com) — управляюча компанія у сфері прямих інвестицій (private equity) в Україні. Протягом двох десятиліть її засновники займаються прямими інвестиціями, угодами M&A, реструктуризаціями та залученням стратегічних інвесторів в Україну. 4i Capital Partners була заснована в березні 2016 р. з метою реалізації можливостей, які з’явилися внаслідок фундаментальних змін в економіці України, однієї з найбільших країн в Європі. Сьогодні інвестиційна команда управляє фондом прямих інвестицій Europe Virgin Fund, з капіталом в розмірі $ 57 млн та інструментальною підтримкою з боку міжнародних фінансових інститутів, таких як: Європейський банк реконструкції і розвитку, Чорноморський банк торгівлі та розвитку, Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються, та Dragon Capital.

Офіційні постачальники послуг