Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Катерина Чечуліна отримала кваліфікацію соліситора в Англії та Уельсі

Ми раді повідомити, що Катерина Чечуліна, радник практики банківського та фінансового права київського офісу CMS, отримала кваліфікацією за англійським правом. Катерина має істотний досвід у сфері міжнародного банківського та фінансового права, ринків капіталу та реструктуризації та очолює роботу над масштабними трнаскордонними мультиюрисдикційними угодами в регіоні ЦСЄ та Центральної Азії.

Віталій Радченко, керуючий партнер київського офісу CMS, прокоментував: «Я хочу привітати Катерину з отриманням кваліфікації за англійським правом. Це був серйозний виклик і велика відповідальність за дуже непростих обставин. Кваліфікація Катерини ще більше розширить нашу пропозицію для клієнтів та зміцнить позицію на ринку як лідера із супроводу трансакцій з можливістю надавати консультації щодо суттєвих мультиюрисдикційних угод у ЦСЄ та за її межами».

Катерина Чечуліна прокоментувала: «Я надзвичайно рада отримати кваліфікацію юриста за англійським правом, і дуже вдячна команді за підтримку на цьому шляху. Це важливе і значуще доповнення до моїх знань та досвіду, які я здобула, працюючи над міжнародними угодами протягом багатьох років, завдяки яким я із задоволенням підтримуватиму наших клієнтів і надалі».


За додатковою інформацією просимо звертатися до:

Дарина Гордієнко
E: darina.gordienko@cms-cmno.com
T: +380 44 3913377

ПРИМІТКИ ДЛЯ РЕДАКТОРІВ

Про CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Ukraine

Команда київського офісу CMS продовжує забезпечувати клієнтам юридичний супровід за допомогою функціонування операційних центрів у Будапешті та на території України. CMS створила центр у Будапешті задля того, аби працівники київського офісу залишалися в географічно близькому регіоні, недалеко від їхніх родин, друзів та один одного, а також аби фірма була здатна забезпечувати максимальний можливий обсяг юридичних послуг. Окрім цього була утворена маленька громада CMS на південному заході України.

Про CMS

Заснована у 1999 році, CMS є інтегрованою, міжнародною організацією юридичних фірм, яка пропонує повний спектр юридичних та податкових консультацій. CMS, яка має понад 70 офісів у більше ніж 40 країнах світу, в яких працюють понад 4800 юристів, має тривалий досвід з надання юридичних консультацій з національного права та на міжнародному рівні. Всім своїм клієнтам – від найбільших транснаціональних корпорацій та компаній середнього розміру до ініціативних стартапів – CMS пропонує технічну точність, стратегічну досконалість і довгострокові партнерські відносини для того, щоб кожен клієнт завжди був лідером на обраних ним ринках.

Фірми, які входять до складу CMS, пропонують широкий спектр професійних послуг у 19 сферах практики та секторах економіки, зокрема з корпоративного права/M&A, енергетики та змін клімату, інвестиційних фондів, Life Sciences та охорони здоров’я, ТМК, податків, банківської справи і фінансів, комерційного права, конкуренційного права та права ЄС, вирішення спорів, трудового та пенсійного права, інтелектуальної власності, а також нерухомості та будівництва.

Для отримання додаткової інформації просимо відвідати наш сайт в Інтернеті за адресою cms.law

Офіційні постачальники послуг