Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Кар’єра та рівні можливості: конференція She is Tech об’єднує ІТ-спеціалісток з усього світу

Кар’єра та рівні можливості: конференція She is Tech об’єднує ІТ-спеціалісток з усього світу

She is Tech, одноденна онлайн-подія від Intellias за підтримки ООН Жінки в Україні, об’єднає понад 1000 підприємиць, топменеджерок та громадських діячок із різних куточків світу.  

25 січня відбудеться масштабна конференція для жінок із технічної сфери She is Tech, організатором якої є ІТ-компанія Intellias. Тема конференції: «Сприяння гендерному балансу для майбутньої еволюції технологій». Понад 10 годин спікерки з Європи та США ділитимуться власними історіями, досвідом, мотивацією та обмінюватимуться ідеями. 

Серед основних фокусів – професійна дискусія про те, як збільшити відсоток жінок у технічних компаніях і що для цього мають зробити роботодавці. Ще один фокус – жіноче лідерство та кар’єра, особисті історії лідерок та топменеджерок про власний шлях та перешкоди на ньому. Третій тематичний фокус – роль спільнот у підсиленні жінок в технологічному секторі та за його межами.  

«З моменту підписання Принципів розширення прав і можливостей жінок (WEPs) у 2021 році ми послідовно й систематично створюємо кращі робочі місця для жінок і робимо внесок у подолання гендерного розриву в індустрії технологій. Цілком природно, що зараз ми хочемо зібрати всіх цих професіоналів і провести змістовну розмову про те, як ми можемо привести індустрію технологій до більшого гендерного балансу», – Оксана Чивуріна, голова організаційного комітету конференції She is Tech, директорка напряму Social Impact в Intellias.

Запрошені спікерки: 

  • Б'янка Сівінська – президентка польського освітнього фонду “Перспективи”; 
  • Владислава Зацаринна – СЕО DOU, найбільшої ІТ-спільноти України; 
  • Тереза Карейро – співзасновниця португальської ІТ-компанії Critical Manufacturing;
  • Вірослава Новосильна – співзасновниця жіночої бізнес-спільноти Wtech; 
  • Мартина Сілов – президентка CroAI, хорватської Асоціації штучного інтелекту; 
  • Ваніа Гонсалес – засновниця Geek Girls Portugal;
  • Регіна Віадро – глобальна керівниця сервісів Digital Technology та президентка Intellias Північна Америка; 
  • Марісоль Менендес – співзасновниця організації WITH Spain (раніше – WomenInTechSpain); 
  • Марта Кемпа – виконавча директора SoDA Poland;
  • Душиця Лукич – співзасновниця Joberty, порталу пошуку роботи для розробників. 

“Ми пишаємося тим, що маємо можливість підтримати конференцію She Is Tech. Під час повномасштабної війни та в період відновлення, інновації, технології та цифрова індустрія надають українським жінкам і дівчатам нові можливості повноцінної та рівноправної участі у прийнятті рішень та економічному житті. Минулого року для Комісії ООН зі становища жінок Генеральний секретар ООН написав спеціальну доповідь про інновації, технологічні зміни та освіту в епоху цифрових технологій для досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчат. Країни-члени ООН погодили значний перелік рекомендацій щодо підтримки гендерної рівності за допомогою технологій. Україна долучається до цих зусиль і відіграє провідну роль у світі в розробці технологічних рішень для підтримки розширення прав і можливостей жінок. Наприклад, Україна розробляє Національну стратегію екосистеми інновацій в Україні, й ООН Жінки радо вітає той факт, що докладаються всі зусилля для того, щоб ця стратегія також сприяла прискоренню досягнення гендерної рівності. Ми маємо працювати разом, щоб подолати цифровий гендерний розрив і підтримати жінок в Україні в ці безпрецедентні часи”, – Сабін Фрейзер Гюнеш, представниця ООН Жінки в Україні.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Зареєстровані учасники та учасниці отримають доступ до трансляції та можливість нетворкінгу в чаті конференції на платформі Discord.

Більше деталей про конференцію She is Tech шукайте за посиланням. 


Про Жінки ООН в Україні

Структура ООН Жінки працює в Україні з 2015 року і пройшла шлях від впровадження окремих проєктів до відкриття Офісу у країні (у 2018 році). Наразі сфера діяльності у країні передбачає надання цільової допомоги за трьома тематичними напрямками, визначеними у чинній Стратегічній записці (2018 - 2022 роки): жінки, мир та безпека; ліквідація насильства щодо жінок та дівчат; врядування, лідерство та участь. Після російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року структура ООН Жінки спільними зусиллями працює над задоволенням нагальних гуманітарних потреб жінок та дівчат, які постраждали від війни, і жіночих організацій, впроваджуючи гендерний підхід до узгоджених заходів з гуманітарного реагування і підтримуючи зв'язок між гуманітарною діяльністю та діяльністю у сфері розвитку.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.

Офіційні постачальники послуг