Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Ініціатива Київстар допомогла Національній поліції у пошуках 585 дітей

Щорічно 25 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. За чотири роки співпраці із Національною поліцією України Київстар здійснив 585 SMS-розсилок по всій Україні для 9 млн. абонентів оператора, що перебували поряд із ймовірним місцем зникнення дитини.

Ганна Захараш, директор із корпоративних зв’язків Київстар: «Ініціатива «Пошук дітей» - це наочний приклад того, як телекомунікаційні технології можуть допомагати суспільству. Дякуємо всім небайдужим абонентам Київстар, які допомагають Національній поліції у пошуках зниклих дітей, адже саме спільні зусилля абонентів та поліції здатні повернути зниклу дитину додому якомога швидше».

За даними поліції за січень-квітень 2021 було отримано 4 102 заяви про дітей, що загубилися, 13 з яких, ще шукають. У 2020 році було отримано 14 666 повідомлень щодо зниклих дітей, із них 99,5% вдалося повернути додому. У 2019 році цей показник становив 92,7%. Зменшення кількості випадків зникнення дітей зумовлено позитивним впливом карантину.

«Поліція докладає максимальну кількість зусиль, аби якомога швидше знайти дитину та повернути її додому. В таких цілях ми використовуємо різні засоби та методи. Тому, використання сервісу «Пошук дітей» є необхідним та ефективним інструментом швидкої дії, адже участь громади дає можливість якнайшвидше знайти дитину та забезпечити необхідну їй безпеку. І в цьому є результат», - наголошує Василь Богдан, керівник ювенальної превенції Національні поліції України.

Проєкт «Пошук дітей» - це інформаційна SMS розсилка, метою якої є відшукати небайдужих людей, що бачили зниклу дитину. У абонентів, які хочуть допомагати Національній поліції у пошуку зниклих дітей і могли бути свідками таких інцидентів, є така можливість. Вони отримують на свої мобільні телефони SMS -повідомлення, що містять інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з докладними даними та фотокарткою дитини, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки. Усі операції щодо розсилки здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, з урахуванням всіх вимог згідно із Законами України «Про захист персональних даних» та «Про телекомунікації». Приєднатись до ініціативи у своєму регіоні можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/about/responsibility/kidsearch.

Нагадаємо, у серпні 2017 року Київстар і Національна поліція України підписали Меморандум про співпрацю у проєкті «Пошук дітей». Ініціатива почала працювати у Києві з вересня 2017 року. Протягом 2018 року до проєкту долучились усі регіони України. З докладною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch та знайти корисні поради для батьків, якщо дитина загубилася у громадському місці або у транспорті.

Також, задля захисту дітей, Київстар підтримую соціальну ініціативу #stop-sexтинг, мета якої поширити інформацію про загрози, які є в Інтернеті для дітей, серед школярів, батьків та вчителів, а також розповісти про механізм дій у разі, якщо дитина вже зіткнулася із кіберзлочинами в Інтернеті.

Офіційні постачальники послуг