Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Гліба Бялого обрано головою Робочої групи з питань зовнішньої торгівлі АСС

Партнер Астерс Гліб Бялий був обраний головою Робочої групи з питань зовнішньої торгівлі Американської торговельної палати в Україні (АСС), міжнародної бізнес-асоціації, що об'єднує провідні транснаціональні та українські компанії, що ведуть діяльність в Україні.

Робоча група з питань зовнішньої торгівлі у рамках Комітету АСС з питань харчової промисловості працює задля забезпечення передбачуваності у сфері регулювання міжнародної торгівлі, а також спрощення процедур експорту та імпорту харчових продуктів.

"АСС високо цінує активне залучення членів Палати у виборчий процес. Ми сподіваємося на подальшу успішну та продуктивну діяльність цієї важливої для Палати Робочої групи", – йдеться в офіційному повідомленні Американської торговельної палати в Україні.


Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Офіційні постачальники послуг