Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Hitachi Energy вступає в нову епоху

На додаток до свого прес-релізу від 1 липня 2021 року світовий технологічний лідер оголосив про свою еволюцію до Hitachi Energy. Компанія, що раніше мала назву Hitachi ABB Power Grids, оновила свою мету на «розвиток сталого енергетичного майбутнього для всіх».

Виступаючи зі своєї глобальної штаб-квартири в Цюріху, Швейцарія, Клаудіо Факкін, генеральний директор Hitachi Energy, прокоментував: «У Hitachi Energy ми відстоюємо невідкладність переходу на чисту енергетику за допомогою інновацій та співпраці. Є багато шляхів до вуглецевого нейтрального майбутнього – щоб подолати цю глобальну проблему ми створюємо різноманітні глобальні команди, що сповнені ентузіазмом та високою відповідальністю.

До 2050 року глобальна електрифікація майже вдвічі збільшить попит, а електроенергія стане основою всієї енергетичної системи. У Hitachi Energy ми впровадили багато технологій, необхідних для розвитку сталого енергетичного майбутнього для всіх, і ми прагнемо продовжувати розширювати кордони інновацій. Щоб реалізувати обіцянку вуглецево-нейтрального майбутнього, потрібні пристрасть, довіра та інновації, а переваги будуть для наших поколінь і майбутніх. З нашим новим ім’ям – Hitachi Energy – ми розширюємо наше зобов’язання створювати реальні цінності для наших клієнтів і партнерів, наших людей і суспільства».

Офіційні постачальники послуг