Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Helsi.me та Київстар об’єднали зусилля у боротьбі проти коронавірусу

Helsi.me, найбільша медична інформаційна система та найбільший телеком оператор України Київстар об'єднали зусилля у боротьбі проти коронавірусу та продовжать інформувати населення щодо важливості профілактики розповсюдження захворювання.

Зокрема, протягом червня-серпня 2021 р майже 6.5 мільйонів абонентів Київстар у 9 містах України були проінформовані за допомогою SMS-повідомлень про можливість щеплення проти COVID-19. Крім того, усі абоненти Київстар отримали можливість користуватись мобільним додатком і веб-сайтом медичного сервісу Helsi.me без оплати мобільного дата-трафіку. Так додаток Helsi вже завантажило понад 1,2 мільйона користувачів, а за допомогою веб-сайту helsi.me щомісяця до лікарів записується понад 600 тисяч людей. Нагадаємо, що завдяки інформаційній системі Helsi.me клієнти можуть записуватись на прийом до понад 1300 державних та приватних клінік, реєструватися на вакцинацію до центрів масової вакцинації та поліклінік у 263 пунктах по всій країни, зберігати свої медичні дані, в тому числі дані про проведену вакцинацію.

«Ми дуже раді, що у Helsi.me з'явився такий важливий стратегічний партнер, який розділяє наші цілі та цінності», - коментує Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи helsi.me.  –  Велика інформаційна кампанія щодо важливості щеплення від COVID-19 - це лише початок. У нас багато планів, якими будуть задоволені користувачі  Helsi.me та абоненти Київстар. Зокрема, ми активно працюємо над можливістю онлайн консультацій. Це надзвичайно корисна і зручна функція, адже завдяки їй якісні медичні послуги стають більш доступними”.

«Мобільний зв’язок дає нові можливості для інформування населення про профілактику захворювань. Так, протягом літа за допомогою інструментів Big Data ми робили таргетовані SMS-розсилки в містах, де проводилося планове щеплення проти Covid-19. В SMS ми надаємо посилання на мобільний додаток  та сторінку запису на вакцинацію, де можна обрати місто, дату і зручний час для отримання щеплення. Кампанія з вакцинації триває, тож ми плануємо продовжувати інформувати абонентів про можливість онлайн-запису у будь-який зручний пункт, де можна зробити щеплення» - коментує Денис Мельников, начальник департаменту мультимедіа та ОТТ послуг Київстар.

«Як користувачка сервісу, я рада можливості об’єднати наші знання та зусилля для подальшого розвитку та масштабування цифрових сервісів в сфері охорони здоров’я», - додає Тетяна Лукинюк, директор з розвитку бізнесу на масовому ринку Київстар.

Нагадаємо, що у червні 2021 року Київстар та компанія Хелсі ЮА підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого планують розвивати інноваційні напрямки у сфері цифрових медичних сервісів, а також інформувати населення щодо можливості запису в пункти вакцинації від Сovid-19 у різних містах України. Крім цього, компанія підтримала створення тимчасового центру вакцинації на території ВДНГ у Києві під час проведення Atlas Weekend, де майже дві тисячі людей отримали щеплення за 7 днів фестивалю.

Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market https://bit.ly/3fNe5gW та App Store https://apple.co/2JgAcjU.

Офіційні постачальники послуг